Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyógytornásznak tanulók...

Gyógytornásznak tanulók viselhetnek műkörmöt?

Figyelt kérdés

Egyetemi képzésre gondolok, és azért kérdezem, mert nem tudom, hogy a gyakorlati helyen ebben az esetben engedik e.

Illetve a gyakorlati jellegű órákon nem probléma e?


Köszönöm szépen!



2018. júl. 12. 18:38
 1/4 mi a fene ***** válasza:
Sztem nem praktukus, főleg, ha hosszú.A gyak . vezető mondja meg.
2018. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, attól függ szerintem,hogy volt e már vkinek, hogy mennyire tud vele vmit is csinálni.

De főleg olyanok válaszát várom,akik ezt tanulják, hogy a tapasztalatokról írjanak.

A zöld kéz ment azért:)

2018. júl. 13. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretik. Tanára válogatja, van aki egyértelműen ellenzi, van aki tolerálja, ha rövid. A gyakorlati helyek közül is van lazább és szigorúbb, de ott sem célszerű viselni. Más kérdés, hogy sok dolgozónak is van. Én a helyedben nem viselnék, max nagyon szolid, rövid körmöket esetleg. Hallgató koromban én hagyományos lakkot használtam, a gyakorlatok előtt lemostam, utána visszafestettem.
2018. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én gyógytornásznak tanulok nálunk egyáltalán nem engedik rövidre kell vágni :)
2018. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!