Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér lányok akiknek vékony a...

Kövér lányok akiknek vékony a derekuk de nagy a fenekük mit viselhetnek h ne nézzék le őket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

lenézni semmiképpen sem fognak, csak esetleg furán néznek. :D

Mindenképpen kerüld a hosszú (térdig érő alatti, és a túl szűk szoknyákat!)

Egyébként ha a neten utánanézel, hogy milyen alkati típusba illesz legjobban (alma, körtem stb.) akkor könnyebben fogsz tudni válogatni.

Részesítsd előnyben a hosszabb, kicsivel fenék alatt végződő tunikákat:

[link]

Kerüld a popsin lévő nagy, feltűnő koptatásokat, és lehetőleg ne csípőnadrágba próbáld belenyomkodni magad, hanem egy sokkal csinosabb magasított derekú naciba.

Kerüld a cicanacikat, vagy ha felveszed, akkor ügyelj rá, hogy a combod takarja egy hosszú tunika/egybeszoknya.

Nem kell elrejteni a testedet hatalmas leplekbe, de arra mindig figyelni kell, hogy ízlésesen tálald, amid van! :)

Ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írj privit! Egy duci, 17 éves lány. :)

2012. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lenézni?

Én pl hangsúlyoznám, mint a huzat, ha ilyen lennék... Ennél jobb nincs is....

2012. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok :) köszi a biztatást!
2012. aug. 29. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lenézni? Én duciimádóként inkább MEGNÉZEM a kerekebb, gömbölyű leányzókat. :) Ha pedig a derekad vékony mellé... az a lehető legeslegjobb kombináció!

15esztendős hím

2012. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!