Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lesz valami baja a fulemnek...

Krisztii Magyar kérdése:

Lesz valami baja a fulemnek ha 5 napos helix piercinggel voltam strandon és 1×2× burválkodtam? Hogy ne kapjak napszurást? És ha víz éri a piercinget és beázik nem nől össze?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Most már nem tökmindegy???

A vízben amúgy is könnyebb napszúrást kapni, de ha értelmes helyen csináltattad volna, elmondják, hogy bő 1 hónapig ne menj semmilyen vizes helyre (Szoli, szauna, strand, uszoda, gőzfürdő...stb.), mert kiázik és azért lesz baja. Nől?.. nyugi, ennél nagyobb bajod úgysem lesz.

2018. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi negatív kommentet nem kérek csak tanácsot!
2018. júl. 15. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet baja, de már mindegy. Fertőtlenítsd naponta többször, ha víz vagy piszok érte akkor utána mindenképp. Ha fáj, kenheted gyulladás csökkentő krémmel. A másik két kérdést nem egészen értem. Napszúrást akkor kapsz, ha sokáig vagy a napon fedetlen fejjel. Ennek nincs köze a piercinghez. Ha benne van az ékszer, akkor nyilván nem tud összenőni. Ha kiveszed, akkor igen. Figyelj rá, hogy mindig csak tiszta víz érje.
2018. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!