Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet egy alternatív kinézetű...

Lehet egy alternatív kinézetű csaj is jó nő? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tűsarkúban és csőtoppban rohangálni, de szeretnék néhány csinos nyári ruhát... Tippek?
2010. jún. 18. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó nő az mindenben jó nő, akár rövidnadrágban és pólóban is.Bár azért az acélbetétes bakancsosat kilőném :D Attól függ mire gondolsz, írd le!
2010. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugyan nem acélbetétes de bakancsom az van. Mondjuk nem ész nélkül hordom télen-nyáron csak ha van funkciója.
2010. jún. 18. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:

persze csak tudni kell viselni a cuccokat

a pasikat nem az érdekli hogy mi van rajtad, hanem ,ilyen vagy (persze csak ha nem 1 éjszakára kellesz)

2010. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha igényes és ápolt, passzolnak a ruhái egymáshoz,és a stílusa egyedi akkor simán.nem tudom milyen stílusú ruhákat hordasz, linkelnél pár példát?és akkor könnyebb lenne segíteni szerintem
2010. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kb. Ilyesmit hordok:

[link]

[link]


A gyerekes szimatszatyros rockerségből kinőttem, de azért tartom magam a stílusomhoz. Hordok szoknyát meg nyáriruhát is.

2010. jún. 18. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek annyira nem csajosak, de felmerül a másik dolog is, sok pasinak bizti ez jön be, azoknak lehetsz jó csaj simán!
2010. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

egy ilyesmi szoknya nem tetszene?

[link]


[link]


vagy ez már túl rövid?

ne nézd h honnan szedtem, ezt dobta a google:)

2010. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Ilyesmi szoknyákat hordok csak nem ilyen fodrosat :D
2010. jún. 19. 11:17
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem azok a ruhák is amiket linkeltél nagyon szexik :D szal hord nyugodtan:D
2010. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!