Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert csinalnak emberek ugyet...

Miert csinalnak emberek ugyet masok kulsejebol?

Figyelt kérdés
Egy dolgot nem ertek, de ugy igazan, szivbol, esszel sem tudom felfogni: miert foglalkozik rengeteg ember masok kulsejevel olyan szinten, hogy akar nyilvanosan, sok mas ember elott, akar csak a hata mogott cikizi embertarsat? MI KOZE HOZZA az embereknek, akarkinek, hogy a masiknak mi van vagy mi nincs, vagy mi mekkora hogyan nez ki..? Fel nem fogom. Most is egy cimlapon lattam ahogyan egy nagyon csinos, szerintem tokeletes, egeszsegesnek kinezo, aranyos, hozza illo alaku not cikiztek a mellmerete vegett. Most tenyleg, ennyire nincs az embereknek elete, vagy ennyire unalmas, hogy a masikeval kell foglalkozni? Persze, hogy eszreveszunk dolgokat, kulonbozosegeket, de hogy ezert a masikat leszoljuk, szerintem ez felfoghatatlan. Az rendben ha pl a szakember megmondja egy nagyon kover embernek, hogy ha nem fogy le valamennyit akkor az elete rovidul meg, vagy ha egy no olyan sovany, hogy mar nem is menstrual stb az ok, azt gyogyitani kell. De pusztan az, hogy valakinek kisebb a melle, ami raadasul jol is all neki aranyaiban es amugy is nagyon szexi az illeto ha az osszkepet vesszuk, azt nem tudom megerteni.. Ha valaki tud erre jo valaszt adni, azt megkoszonnem!
2018. júl. 15. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Sok embernek ez az élete,hogy beszól másoknak, megjegyzéseket tesz.Nem csak a külsőbe szoktak belekötni,hanem minden másba is. Ki mit miért csinál?Miért úgy csinálja?Hogyan éli az életét? stb.. A külső meg az,amit ugye mások először észlelnek belőlünk. Aki kötözködésre hajlamos az nyilván ezzel fog először piszkálódni.
2018. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbbször a saját nyomorukat vetítik ki magukra. Irigykednek, mert a másik ember "jobb" adottságokkal rendelkezik, valamiért jó érzéssel tölti el őket, ha megalázhatják a másikat, és ez nemcsak ezen a téren jellemző dolog.
2018. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!