Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes nők mit csinálnak jól,...

Egyes nők mit csinálnak jól, hogy árad belőlük a jó illat?

Figyelt kérdés

Öblítővel, mosógéllel, új mosógéppel mosok, tisztálkodom rendszeresen, még a munkahelyi mosdóban is áttörlöm nedves papírral a hónaljam, lábam, használok deot, parfümöt, de mégis van egy leküzdhetetlen szagom.

Nem izzadság, de nem is tudom, mi. Kicsit olyan állott, egyáltalán nem friss, pedig tényleg odafigyelek minden részletre. Nem értem 😞

Mit tehetnék???


Köszönöm

21L


2018. jún. 28. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
“Az vagy, amit megeszel!” Vagyis az is nagyon fontos, hogy hogyan táplálkozol.
2018. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Vannak emberek akik nem tudják elviselni a saját illatukat. De ez már egy pszichés, tudatalatti dolog. Aki halálra parfümözi magát elakarja fedni kényszeresen a saját illatát mert nincs magával kibékülve valami miatt.


"az vagy amit megeszel"-hez annyit fűznék hozzá hogy bőrön a curry, fokhagyma és az ehez hasonló erős fűszerek tudnak "kiiérződni" ezekből is tetemes mennyiséget kellene enned.

2018. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mindig megjegyzik, hogy jó illatom van, akár fújok magamra parfümöt, akár nem, szóval hátha tudok 1-2 tippet adni :D


- fürdés ugye alap. Nyáron reggel-este, esetleg, ha van lehetőségem, akkor napközben is. Krémes állagú tusfürdőt használok (pl. Dove, Palmolive, Nivea), mert ezek tartós illatúak rajtam, meg nem szárítják ki a bőröm.

- heti 1x testradír. Szerintem ez is segít.

- testápolózom. Ha szeretnék parfümözni utána, akkor semmikép sem erős illatút használok, jelenleg egy sárga flakonos Garnier van nálam, a másik pedig valami Avonos, annak erősebb az illata. (Testápoló mellett jobban érződik a parfüm, tartósabb is, de ha fújsz, akkor tényleg ne használj alapban erős illatú testápolót!)

- dezodor - lehet betegen hangzik, de stiftet és fújósat egyszerre, így nyugodtabb vagyok, hogy nem lesz izzadtságszagom. :D Ez egy Dove powder soft.

- hajamra néha fújok illatosító sprayt. Ha hajamat fixálnom kell, akkor csak hajlakkot használok, Niveát, annak kifejezetten kellemes illata van. Gondolom ez is érződik valamennyire.

- néha valami finom parfüm a kulcscsontomhoz, csuklóra :)

- ruhán nekem is érződik az öblítőm, vannak ezek a "parfümösek", de illatgolyókkal is próbálkoztam.


Ennyi :)

2018. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nyilván márkás tusfürdőt használok, sampont, haysprayt, parfümöt, stb... Tényleg zuhanyzok meg tisztálkodok rendesen, hisz miért ne tenném? Annyira egészségtelen kaját nem eszek, h büdös legyek. Itthon kérdezem anyut, a barátomat, mindenkit, hogy szagoljon meg, és tényleg megszagolnak, és azt mondják, h nem vagyok büdös, szagolom a papucsom, nem büdös, de VALAMI mégis érződik, de mi??? Már szó szerint, kikészülök. Már talán tényleg nem csak beképzelem, h a kollégáim ezen nevetnek, kibeszélnek. (?). Rettenet...

Itthon talán nem érzem magamon. Bent sem stresszelek pedig, 75%-ban azért nyugi van.

De így még pszichológushoz is hiába megyek el, hogy kezeljen ki, ha a kollégáim szerintem tényleg erről beszélnek.

2018. jún. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!