Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 152-centihez sok...

Szerintetek 152-centihez sok a 62-kiló?

Figyelt kérdés
86-ról fogytam 62-kilóra 23-éves nő vagyok.Alma alkatú leginkább felső testre hízok az.az hasra ,a kezeimre,és a mellemre jobban.De még mindig nem vagyok megelégedve sajnos magammal pedig napi szinten edzek
2018. júl. 17. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy,szép eredmény amit elértél. Szerintem még most kéne kitartanod és folytatni amit elkezdtél amíg benned van a lendület. :) Ehhez a magassághoz kicsit sok az a 62 kg szerintem,de ha jól érzed úgy magad,akkor ne foglalkozz a véleményemmel. Veled egy idős vagyok, 165 cm és 54 kg. Így sem vagyok sovány,sportolok is,átlagos vékony testalkatom van ezzel a súllyal.
2018. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon szép eredmény,gratulálok. :)

Én 162cm vagyok és 41kg ez viszont túl sovány szóval szerintem 50-52kg lenne az "ideális".

2018. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azta nagyon ügyes vagy!!! :) Amúgy ha neked sok, akkor sok. Majd ha elégedett leszel, akkor állj meg. Én 165höz vagyok 49 de én még mindig szeretnék leadni:/ (könnyű csontozatú vagyok és még mindig van egy kevés felesleg)
2018. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!