Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bodymod.hu Kinek mi a vélemény...

Bodymod.hu Kinek mi a véleménye az oldalról?

Figyelt kérdés
Szeretnék onnan rendelni, de nem tudom mennyire megbízható. Valakinek már volt tapasztalata?

2018. júl. 26. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En nezegettem aztan meglattam, hogy fake pcket 8db 4000ert arulnak, ami ebayen 30ft/db...

Igy ahelyett, hogy ott vettem 15000-ert cuccokat, ebayen rakerestem, es ugyanazokat a kepeket loptak le ebayrol a termekekrol..

1 pc fogot 4700er arultak, en ebayen a 2t szettben 5700-ert vettem meg.. 2500ert muanyag fogo naluk, ebayen 500/db...

Es ugyanazok a kepek.. ugyanugy megfelelo minoseg.

Ennyi a velemenyem..

2018. júl. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Megbízhatónak megbízható, de iszonyat drága!
2018. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Viszonylag pénztárca kímélő, persze ez tárgytól függ. Én tűket, fogót meg egyéb nyalánkságokat rendeltem elsőnek. Azt hiszem talán 4 nap volt normál (standard) szállítással.

Jelenleg is úton van egy csomagom, amit tegnap rendeltem :)

Igazából tényleg jó és minőségi cuccaik vannak. Mindenképpen ajánlom.

De ha nem sietsz annyira, akkor a crazy factory-t ajánlom:)

2018. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Amygdala válasza:

Piercinget kizárólag Bodyartforms-ról érdemes rendelni. Ne ezen spóroljatok...

Ott nincs silány minőség, és kérésre elősterilezik a cuccaidat. 5 nap alatt megjön a boríték.

2019. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Rara2 válasza:
Lehető legrosszabb! Semmi visszajelzést nem küldtek hogy mikor érkezik a csomag és azóta sincs nálam
2020. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Csatlakozom az elottem szolo valaszolohoz! Egy honapja rendeltem termekeket amit bankkartyaval mar elore kifizettem es azota sem erkezett meg. 2 email-re olyan valaszokat kapok, hogy le van terhelve a COVID miatt a postaszolgalat, illetve, hogy rajta van-e a nevem a postaladan mert ez fontos. Visszamentunk a 70es evekbe? Nevetseges. De en addig fogok nekik e-mailt irogatni mig le nem kaparjak a tapetat a falrol vagy el nem kuldik a csomagom, uncsi mar a mostani septumom. :D

Lenyeg: nem ajanlom senkinek.

2020. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sziasztok. Aki mostanában rendelt, megkapta a rendelését? Ugyanúgy jártam, mint 6os válaszoló... :/
2022. jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én december 30.án rendeltem azóta semmi.Aznap,17:29kor jött egy email,hogy megkapták a rendelésem,17:47kor,hogy megrendelését elküldtük.

Azóta semmi hír a csomagról.


De akinek megjött,nektek milyen futárszolgálat hozta?

2022. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is december 30án rendeltem, kifizettem és még mindig semmi. Írtam nekik 1 hete, akkor azt írták hogy a dán határon van... azóta semmi, tegnap írtam, hogy akkor küldjék vissza a pénzt. Időközben rendeltem utánvéttel egy másik oldalról, elvileg jövő héten jön az. Többet nem rendelek a Bodymodról. 7es válaszoló voltam
2022. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Update 7 és 9es váladzolóként. Ma megjött a csomag :)
2022. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!