Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bodymod.hu Kinek mi a vélemény...

Bodymod.hu Kinek mi a véleménye az oldalról?

Figyelt kérdés
Szeretnék onnan rendelni, de nem tudom mennyire megbízható. Valakinek már volt tapasztalata?

2018. júl. 26. 19:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én nem tudom miért van mindenki ennyire negatív véleménnyel az oldalról, én két hete rendeltem és 3 napon belül itt volt a rendelés, csomagpontra kértem és kaptam emailt és SMS-t is amikor lerakta a futár a csomagot. Rendesen be volt csomagolva, sértetlenül és még üzenet is volt hozzá, hogy ha cserét szeretnék a steril zacsit ne nyissam ki. Mellesleg nem bizsuval, hanem arannyal, ezüsttel, orvosi fémmel, stb. dolgoznak, aminek a minősége megfelel ahhoz, hogy heteket, hónapokat, akár éveket kibírjon állandó hordással. És azt megjegyzem, hogy pontosan azt kaptam ami a képen volt mindkét rendelt ékszer esetében. Sajnálom akinek negatív tapasztalat volt és lehet a covid miatt, de merjetek rendelni, mert nem rossz oldal és árakban is reális!
2022. máj. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sziasztok, rendeltem 2x is, meg is jött minden happy, aztán észre vettem, hogy másik színűt küldtek, mint amit rendeltem. Megreklamáltam többször, és megmagyarázták, hogy azt küldték, amit rendeltem. Szval felejtős, főleg, hogy 2000 Ft a szállítási ktg egy 0 grammos csomagnak..
2023. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!