Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavar egy...

Lányok! Titeket zavar egy nagyon pici has (lógó bőr) ha mondjuk a fiú jóképű és normális testalkatú, sovány és izmos a többi testrészén? A hasa is csak akkora, hogy épphogy kicsit látszik a póló alatt, de nem feltünő.

Figyelt kérdés

Kort is írjatok légyszi!

16/F


2018. júl. 30. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális testalkatú, sovány és izmos egyszerre nem lehet valaki. Döntsd már el Te, hogy melyik vagy. Esetleg képpel többet lehetne mondani.
2018. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább úgy mondanám, hogy normális, vékony testalkatú. De nem az a szuper vékony testalkatú hanem pont a tökéletes.
2018. júl. 30. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Azigen az önbizalommal nincs hiány.Mondjuk nem igazán vagy képbe a testképeddel,mert olyan jelzőket soroltál fel magadról amik kizárják egymás jelenségét.Tehát nem tudok véleményt alkotni,de gyébként igen zavar a logó has.20/N
2018. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ez olyan dolog, hogy egyéni ízléstől függ, hogy zavarja-e őket vagy sem. Nekem akkora hasam van, hogy engem irtóra zavar (28-as BMI), de volt barátnőm meg gyakorlatilag kérlelt, hogy nehogy lefogyjak, mert neki így jobban tetszek. Egyik lány barátom meg mindig ki van rám akadva emiatt, mert hogy mit akarok én fogyni, amikor én így vagyok jó? Másik meg amikor közöltem, hogy le akarok fogyni, szintén nekemesett, hogy egy férfi nehogy már olyan vékony akarjon lenni, mint ő.

Persze, van, aki szerint meg egy undorító disznó vagyok.

Szóval ez totálisan ízlés kérdése.

2018. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nekem személy szerint azok a fiúk tetszenek, akik vékonyak. Mármint nem olyan izmosan vékony, hanem mikor kb. Csontos. Szerintem az olyan aranyos :D
2018. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Páromnak is van logó bőr a hasiján(nagy fogyás "utóterméke"), de én egyszerűen imádom😍

Olyan kis cuki neki.

Amúgy magas, vékony és izmos alkat.

(Bár ő 21)

2018. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!