Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális ha jóképűnek...

Az normális ha jóképűnek tartom apámat?

Figyelt kérdés

Persze nem vonzódok hozzá, semmi ilyesmiről nincs szó, egyszerűen csak jóképűnek tartom.

Ez normális?



2018. máj. 9. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Fiú vagy lány vagy? Egyébként amíg nem érzel iránta szexuális vonzalmat, szerintem semmi gond nincsen azzal, hogy jóképűnek tartod. Én is anyukámat egy szép, csinos, ápolt, igényes nőnek tartom, tisztelem őt, de nem érzek iránta szexuális vonzalmat.
2018. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, én is annak tartom. Amíg ennyiben ki is merül, addig nincs gáz

15l

2018. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Nem, szexuálisan nem vonzódok hozzá.

Köszi a válaszokat.

2018. máj. 9. 21:08
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Én nő vagyok és gyönyörű nőnek tartottam anyámat, apámat pedig nagyon jóképűnek.

Egy pillanatig nem jutott eszembe, hogy ez gáz lenne.

2018. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is jóképűnek tartom aput ráadásul úgyis öltözködik mint a mai fiatalok(nem a térdnél kiszaggatot nadrággra kell gondolni😂), sportol úgy hogy a testalakata is sportos büszke vagyok rá, hogy 57 éves létére ilyen vagány és ilyen jól nézki. Báttyáimra is büszke vagyok, jó rájuk nézni mert szerintem nagyon helyesek. Persze ennyiben ki is merül nálam a dolog.

23L

2018. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
88%

Nem, dehogy gáz.

Az enyém is nagyon jóképű volt fiatalabb korában, bár most 70 évesen is ki van gyúrva, az arcán azért meglátszik a több mint 40 év masszív alkoholizmus.

Illetve a tesómról is azt gondolom, hogy jól néz ki.

2018. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, örülhetsz hogy ilyen az apukád! :)
2018. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Emlékszem egyszer megmondtam anyámnak, hogy nekem olyan férjem lesz, mint apa...xDD

(4-5 éves lehettem)

Ez a szitu visszagondolva kicsit ciki, viszont úgy alapból nem gáz, ha jóképűnek tartod.

2018. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ebben semmi rossz.
2018. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
10-es, remélem, csak kamuzol.
2018. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!