Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fjallraven Kanken táska iskolára?

Fjallraven Kanken táska iskolára?

Figyelt kérdés
Szerintetek elférnének 9. osztályban a könyveim egy normál méretű Kankenben?
2018. júl. 30. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Én nekem egész gimi alatt a padomban vannak a könyveim, van hogy csak egy kistáskát viszek...:D amit nem használsz könyvet vagy amire sose tanulsz hagyd bent a padodban.
2018. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt☺️
2018. júl. 30. 16:54
 3/3 anonim válasza:

Én is most nézek táskákat tizedikbe, mert a tavalyiban nem fértem el. Egy Heavy Tools-os táskáról van szó, ami majd' 4 évig nyúztam, de 9.-ben már szinte bele sem fértem.

Ennek a mélysége kb. 16 cm, és azt hiszem a normál méretű Kanken is ugyanakkora, vagy még kisebb, talán 14 cm-es.

Nem mellesleg elvileg, legalábbis ezt olvastam valahol, nincs kibélelve, tehát valószínű, hogy szivacs sincs a hátuljában. (Ennek ellenére én kinéztem magamnak egy szivacs nélküli táskát, de mindegy is :D )


Szóval én, így kilencedikes tapasztalok után, lehet nagyobbat vennék, de az nagyban függ az órarendedtől, mert pl. nekem legtöbbször 7 órám volt, ezekhez könyvet, füzetet, tolltartót, esetleg kaját, vizet hordtam, és nem igazán fértem el.


Amúgy az hogy padba berakod a könyveidet nem biztos, hogy műküdik, főleg ha nincs állandó, vagyis úgymond saját termetek, amit zártok. Esetleg sulis szekrény bérlés lehet még megoldás. :)


Szóval, bár nekem nem volt ilyen táskám, de néztem, és pont ezek miatt vetettem el, meghát az ára is... na.


Nem tudom mennyire aktuális még ez a kérdés, de azért válaszoltam, és remélem esetleg tudtam segíteni. =)

2018. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!