Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy szép lány/nő? Én...

Milyen egy szép lány/nő? Én milyen vagyok a leírás alapján?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sokan mondják, hogy szép vagyok, még egy nő szépségversenyre is akart küldeni, de nem tudom mit látnak bennem. Szépnek látom magam, de nem annyira kiemelkedően. Az arcomat én is szépnek találom amikor nincsenek pattanásaim, mert sajnos előfordul mitesszerek is. Egyébként ovális az arcformám halványbarna(télen inkább hófehér) bőröm van, zöld szemeim hosszú szempilláim, nem túl vékony formás szemöldököm. Szép alakú, közepes vastagságú ajkak, vékony csinos orr és a fülem is tök rendben van. A hajam pedig mindenkit elbűvöl. Testalkatra olyan nem is tudom milyen vagyok. Kerek fenék, kicsit vastag combok, kicsi mell pici poci. Nem azért írtam, hogy dicsérjetek halálra hanem szeretném ha őszintén elmondanátok a véleményeteket. Köszönöm.
2010. jún. 19. 19:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
leirasra oke!de kuldj magadrol egy fotot vagy valami.az emberi fantazia hatalmas szoval fotot es valaszolok.
2010. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján nagyon szép lehetsz! nem lehetsz egy átlagos nő..;)
2010. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Fotót ide nem fogok, nem akarom h más lássa. de azért köszi h írtál, de az első kérdésemre nem válaszoltál. Neked milyen típusú csajok tetszenek? Tudom, nincs olyan, hogy csak az ilyen meg olyan csajok, de azért mégis:)
2010. jún. 19. 19:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen és még azt is kihagytam, hogy fehér szabályos a fogsorom. Igazából a testalkatommal nem vagyok megelégedve:/
2010. jún. 19. 19:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép lehetsz. a hajadra kiváncsi vagyok. bár én hosszú dús esetleg göndörnek képzelem :)Jó lenne ha az én arcom is iylen szép lenne :)
2010. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát bocsi, de a leírás alapján még ugyanúgy lehet egybe az arcod ronda is meg szép is, szóval nem lehet így véleményt alkotni. Leírás alapján nem tetszik az alakod.
2010. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ikrek lennénk??

ugyan így nézek ki,csak nekem kék a szemem:)

amugy leírás alapján szép vagy:D

2010. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hosszú, göndör haj:) Az alakom az nekem sem. Lehet, hogy ikrek vagyunk:) Hány éves vagy?:D
2010. jún. 19. 19:39
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert annak a válaszolónak biztos a deszka csajok tetszenek. Én csaj vagyok de sztem az a nő akin semmi nincs amit fogni lehet az ronda! és a melled miatt meg örülj hogy nem nagyok. hidd el az lehet h jobban bejön a pasiknak de sztem borzalmas..:)
2010. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Az a baj, hogy nem igazán tudok lefogyni, pedg olyan 3-4kilót kellene leadnom. Ha le is adom, akkor utána hamar visszajön sajnos:/ Pedig szeretnék egy kicsit változtatni rajta.
2010. jún. 19. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!