Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen egy szép lány/nő? Én...

Milyen egy szép lány/nő? Én milyen vagyok a leírás alapján?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon sokan mondják, hogy szép vagyok, még egy nő szépségversenyre is akart küldeni, de nem tudom mit látnak bennem. Szépnek látom magam, de nem annyira kiemelkedően. Az arcomat én is szépnek találom amikor nincsenek pattanásaim, mert sajnos előfordul mitesszerek is. Egyébként ovális az arcformám halványbarna(télen inkább hófehér) bőröm van, zöld szemeim hosszú szempilláim, nem túl vékony formás szemöldököm. Szép alakú, közepes vastagságú ajkak, vékony csinos orr és a fülem is tök rendben van. A hajam pedig mindenkit elbűvöl. Testalkatra olyan nem is tudom milyen vagyok. Kerek fenék, kicsit vastag combok, kicsi mell pici poci. Nem azért írtam, hogy dicsérjetek halálra hanem szeretném ha őszintén elmondanátok a véleményeteket. Köszönöm.
2010. jún. 19. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Nagy hülyeség leírás alapjan véleményt mondani, pláne kinézetről..ezzel az erővel nekem:derékig érő gesztenye barna, lágyesésű, fényesen csillogó hajam, mélybarna szemem, napsütötte barna bőröm, nekem sincsenek pattanásaim..na kinek jövök be?
2010. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Írtam mást is! ble És tudom, hogy így nehéz, de képet akkor sem küldök, ha pedig zavar a kérdés akkor ne idegesítsd magad felesleges dolgokkal és ne írj választ. Köszönöm megértésed:) Amúgy tetszik a hajad:)
2010. jún. 19. 19:51
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

Az én hajam pedig derékig ér, szőke, az alakom csillagos 5ös (tornázom plusz szerencsés genetika), piercing van a köldökömben, a fogszabimat nemrég vették le, a szemem zöld, az arcom csodaszép (mindenki szerint), a bőröm jelenleg barna, télen fehér. Mindenféle szépségversenyre meg modell dolgokra hívtak már el. :)

Ezt csak úgy leírtam, szeretném tudni, tetszem-e nektek. :)

E-mailben küldhetnél képet, ha akarod én is küldök neked utána!! :)


19L

2010. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nahát, mennyi szép lány:D:D
2010. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok:)

az ikred:)

nekem is göndör hajam van:D

2010. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom,h milyen pasi vagyok. 190 centi magas vagyok, babaarcú, sokan akarnak lekapni, hosszú a farkam és kondizok...



Kb akárhogy kinézhetek... Ilen idióta kérdéseket pfff.

2010. jún. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!