Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy érzitek? Van még...

Fiúk! Hogy érzitek? Van még olyan 20-25 év közötti fiú/férfi, aki helyes és megbízható, nem megcsalós?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallom,megcsalt a pasim átvert stb,vannak még rendes pasik?
2010. jún. 19. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
importalni kell en azt mondom!
2010. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyről tudok :P
2010. jún. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemet és kort is kérlek!
2010. jún. 19. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Én naon helyes vagyok és van is bnőm akit soha nem szoktam megcsalni! Egyébként hogy hívnak, hogy nézel ki? Ha írsz egy privit felvehetlek msnre! F/22 ;D
2010. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lodarazs ***** válasza:

Van olyan...

A kérdés az, hogy lányba van e ilyen... :)

24/F

2010. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van. Sokan vagyunk. De többségünknek nincs is senkije. Tehát megcsalásról nem nagyon lehet beszélni.


23/F

2010. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Eddig akárkivel összejöttem,vagy megcsalt,vagy átvert,pedig mindent megadtam neki,majd vissza hallottam,hogy azért csalt meg mert épp új husi volt.Azóta is keresek komoly kapcsolatot,de sehol nem találok megbízható embert,pedig nem vagyok se csúnya,se bunkó,semmi ilyesmi.Meg a bnőktől is hallom a párkapcsolati problémákat.Ti hogy vélekedtek ezekről a dolgokról?

Amúgy 18/L

2010. jún. 19. 23:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, te is azok közé a lányok közé tartozol, akik egy "bizonyos típust" vonzanak. Lehet, hogy rossz helyen ismerkedsz, vagy tudat alatt buksz a "rosszfiúkra", hogy majd te legyél az, aki megszelídíti őket...


Keress inkább olyan fiút, akiről tudod, hogy nem havonta más csajt dönget, illetve olyat, akinek van egyéb elfoglaltsága is, így nincs ideje/energiája melletted más lányokat hajkurászni (pl.: komolyabb egyetemre jár, mellette sportol vagy hasonlók).


Ne az olyanokkal ismerkedj, akiknek a fő "sztorijai" abból állnak, hogy milyen hőstetteket hajtott végre atomberúgva, illetve milyen cifrán csalta meg az exét...


22F

2010. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván, mivel a menő srácokra buksz. Nekik csak 1 vagy a sorban. Olyat nehéz lesz találnod, aki minden tulajdonságban megfelel neked. Talán nem lehetetlen.

Legközelebb ha ismerkedsz, kérdezd meg a srácot, hogy hány barátnője volt. A válaszból, és a reakciókból le lehet vonni pár következtetést.

Ha sok volt neki akkor mondanom sem kell, hogy az esélye alacsony, hogy valami komolyabban gondolkodik.

2010. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Szabad vagy még? ;) Olyan pasi vagyok, aki megbízható, hűséges, viszont a "helyes" alatt nem tudom pontosan mit értesz... Szívesen megismerkednék veled! 19, Bp.
2010. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!