Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Te hogyan viszonyulsz ahhoz,...

Te hogyan viszonyulsz ahhoz, ha valakinek AA kosaras mellei vannak?

Figyelt kérdés
Bár sokan mondogatják, hogy nem számít a méret, mégis elég zavarba ejtő, amikor sokan B kosaras mellekkel is arra panaszkodnak, hogy "kicsi", akkor már egy AA kosaras mérettel rendelkező nő meg se merjen szólalni, ha ilyen téma van?
2018. aug. 4. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem érdekel más nő melle. Persze mindenkinek lehet vèleménye függetlenül a mellméretétől, és bármihez szabadon hozzászólhat. A saját véleményem például az, hogy a kisebb méretekkel megáldott nők csinálnak ebből problémát. Nagyon sok helyes, szép, okos, nőies nő van a világon függetlenül a mellméretétől.

Az viszont kegyetlenül idegesít(mivel èn pont a másik oldalt erősítem) hogy méregetnek, "vicces" megjegyzéseket tesznek, keresik a "hibát" hogy nekem miért nem lehet jó. Engem meg olyan szinten nem foglalkoztat a dolog, hogy nem èrtem hogy lehet ez egyáltalán téma.

2018. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem őszintén nem zavar, ha kicsi, hiszen így is lehet egy nő gyönyörû.
2018. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva soha senki sem szólt be nekem emiatt, vagy nem láttam, hogy méregettek volna, párkapcsolatom is van.


Próbálom a legjobbat kihozni a megjelenésemből, így pozitív visszajelzéseket kapok, bár mégis komplexusossá tesz, amikor látom magamon. Csodálom, hogy valaki vonzódik hozzám így is.

2018. aug. 4. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig megszólnak érte. Tipikus ez az "elöl deszka, hátul léc" duma, mikor amúgy fenekem van, arról meg nem tehetek, hogy mellem nincs, csak épphogy. És nem csak a pasik, ugyanúgy a lány osztálytársaim is megszólnak érte, mivel mindenkinek nagyobb van. 18/L
2018. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%
Semmi gond nincs a kisebb mell mérettel. Fiatal lányon kifejezetten plusz erotikus vonzalmat jelent, legalábbis nálam. Egy kis feszes pici tini cicinél nincs szebb. 😘
2018. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ellenzem a mellműtétet, de AA kosaras mellű lánynál megérteném.
2018. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nyilván jobban szeretik ÁLTALÁBAN a férfiak a nagyobb melleket, de egyáltalán nem kizáró ok, és van akinek pontosan ez tetszik. Ízlés kérdése.

17/F

2018. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!