Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni h szèp...

Hogyan lehet eldönteni h szèp vagyok e (làny) ha nem kapok semmilyen visszajelzèst se jót se rosszat a fizikai tulajdonsàgaimról?

Figyelt kérdés
Kèpet NEM küldök!!!!
2018. aug. 6. 23:57
 1/8 anonim válasza:
50%
Ha szép lennél arról tudnál mert kapnál sok visszajelzést.
2018. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Akkor így sehogy
2018. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
68%
Kep nelkul ez nem megy.
2018. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Feltételezem még nagyon fiatal vagy, és nincs reális, kialakult énképed magadról. Ha az ember jól érzi magát a bőrében, ápolt és divatos, akkor semmi baj nincs. Akkor sem, ha nem úgy nézel ki, ahogy gondolod, hogy ki kellene. Ha teszel azért, hogy szép legyél és elhiszed magadról, a környezetedből jönni fognak a spontán pozitív visszajelzések, hogy az vagy :) Nem számít a hajad, szemed színe, sem a vonásaid. Egyébként az ember évről évre rengeteget képes alakulni. Én 14 éves koromban pl. kifejezetten csúnya voltam. 24 éves koromra senki nem ismert rám, pedig nem estem át plasztikai műtéteken és minimális sminket használok. Eleinte én sem kaptam semmilyen visszajelzést, illetve 13-14 évesen nagyon sok negatívat. Manapság kivétel nélkül mindenki dicsér és megbámul. Egy időben még modellkedni is felkértek. Szép vagy és egyre szebb leszel. Hidd el nekem! Hidd el magadnak!
2018. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
53%
Képtelenség, hogy van képed nem mutatni képet. Ez így eléggé rossz képet vet rád a kérdés szempontjából..
2018. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ha legalább az átlagot megütöd, akkor azt abból veszed észre, hogy néha megnéznek a fiuk.

Ha átlag alatti vagy, akkor nem lesz visszajelzés, mert senki sem szeretne megbántani.

2018. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tükörről hallottál már?
2018. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pinkpancser ***** válasza:
Kép nélkül? Kérdezz meg az utcán idegen embereket. Azok nem elfogultak, mint az ismerősök.
2018. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!