Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az oszlop testalkat előnytelen?

Az oszlop testalkat előnytelen?

Figyelt kérdés

Oszlop testalkatú vagyok amit utálok szó szerint,egy nagyon picit mintha közelítenék a homokórához de mégsem

Fiúk!nektek bejönnek az oszlop alkatú nők vagy inkább a körte és a homokóra?

(Mindent megtennék ha az utóbbi felsoroltak közül legalább az egyik típusba tartoznák mert ezt utálom:( )


2018. aug. 7. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem fogom fel, hogy ez miért probléma! 😂

Az összes modellnek oszlop alkata van, azaz széles válla, vékony, szálkás teste, amiért konkrétan mindenki irígyli őket, mert kb. minden jól mutat rajtuk.

Én klasszikus homokóra vagyok vékony derékkal, hozzá gigantikus méretű idomokkal, és rendszeresen tapasztalom, hogy már rég nem a mi alkatunk a “legtökéletesebb”.

Elég nehezen találok magamnak olyan ruhákat, amik ezer ezrelékben tökéletesen mutatnak rajtam.

Több oszlop alkatú barátnőm is van. Bármilyen üzletben nézelődtek, kizárólag azt kell észben tartaniuk, hogy mi az, ami tetszik nekik, nekem pedig emellett még azt is, hogy milyen a ruha szabása és kivágása, és hogy a melleim beleférnek-e, derékrésznél pedig vékonynak kell lennie, mert nagyon hülyén néz ki, amikor túl bő ott az anyag.

Ez tipikusan a göndör haj - egyenes haj probléma. Mindenki mást szeretne, mint ami jutott neki.

2018. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Számomra előnyös, de hát ízlések és pofonok...
2018. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az ideálom!
2018. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Bejön nagyon is!!
2018. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A méreteim:

Mell:80

Derék:64

Csípő:78-9

Beirtam a body shape calculatorba és azt irta ki hogy top Hourglass figure,amit nem teljesen értek miért van ott az a "top" :DD de fő h a homokóra szó benne van és ezt írja mellé:

a test típusunk: Top Hourglass


Legmagasabb homokóra testtípusként gyönyörűen meghatározott derék és mellkas van, amely nagyobb, mint a csípője. Finoman lekerekített vállak vannak, amelyek jól illeszkednek a csípőjéhez. A derekad nyilvánvaló és kecsesen görbül le a csípődre. Valószínűleg van egy lekerekített alja és gyönyörű oldala, valamint az elülső profil. A felsőteste arányos a lábaidhoz képest, amelyek formásak


Igaz,hogy formás lábaim vannak(combom 50 cm) tornázok is rá tehát erősítem, viszont én mégis oszlopnak látom magam://

2018. aug. 7. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!