Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak időszakaitok, mikor...

Vannak időszakaitok, mikor nem érzitek jól magatokat a bőrötökben?

Figyelt kérdés

Levágattam két hete a hajam, és nagyon nem tetszik magamon... megbántam. Ket hete ugy megyek az utcán, hogy kb szegyellem magam, ha valaki ram nez:( Nem is akarok menni sehova


Massal is volt hasonlo?


2018. aug. 10. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tojd le. A legtöbb ember egyébként se veszi észre. Annyit meg senki se foglalkozik vele, mint te. Fel a fejjel, úgy se a hajad határoz meg téged.
2018. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor van egy pattanásom, vagy amikor nem volt időm megcsinálni normálisan a sminkem/hajam, akkor érzem azt, hogy minél előbb haza akarok már menni, csak ne fussak össze addig senkivel.
2018. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor van ilyen érzésem amikor,egy nappal tovább húzom a hajmosást.Nagyon hosszú hajam van így elég sok idő,legtöbbször a fodrászomhoz szoktam járni,de amikor egy nappal később tud csak elvállalni,mindig felkötöm,mivel sötét nem látszik de Én érzem és uuutálom.
2018. aug. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy levágattam a hajamat, túl rövid lett és nem tetszett és akkor azt vártám, hogy nőjön már megfelé. Meg ahogy az előttem hozzászóló is írta, amikor nem mosok valamiért hajat, akkor olyan nem jó érzés emberek közé menni.

17/F

2018. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!