Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rasztáról?

Mi a véleményetek a rasztáról?

Figyelt kérdés
...mint hajviseletről

2018. aug. 11. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Igénytelen!
2018. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nem tetszik. Nekem az ápolatlanság, igénytelenség jut eszembe ha raszta hajat látok. Van egy kollégám annak még büdös is.

Csak egyetlen egy esetben tartom elfogadhatónak. Méghozzá egy pulikutya rasztái.

2018. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Attila1945 ***** válasza:
90%
A világ egyik legkevésbé praktikus viselete, meg hát nem is valami szép. Mosni elég körülményes, megcsináltatni pénzes, nem lehet hozzá elegánsan felöltözni, kalapok azonnal kizárva. Rengeteg meló van vele, hogy vállalható legyen, ezeket raszta ismerősöktöl hallottam. No meg kapásból mindenki füvesnek fog gondolni. Azt meg egy marihuána leveles pólóval sokkal egyszerűbben ellehet érni.
2018. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Az igénytelenség jut eszembe róla,számomra visszataszítóak az ilyen frizurát viselő emberek.
2018. aug. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, ha hozzáértő készíti, és rendesen ápolva van, szerintem szuper.
2018. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Akiknek nm tetszik: rendszereesen mosott, horgolt, rendbentartott frizurára vonatkozik a kérdésem (nem lustaságból csináltatnám mg)
2018. aug. 11. 23:02
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ember! Ha nem tetszik, akkor nem tetszik! Ha leszólod azokat, akik szerint ronda és igénytelen, minek kérdezed??? Akkor is ronda, ha rendszeresen mosod! Ez van! Ha neked tetszik, ki nem szrja le?! Csináltasd meg! De ne itt kérdezd és pontozz le másokat, amiért elmondják a véleményüket! PCS!
2018. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Vérnyomásod mennyi? Szeretném, h tudnád, hogy EGYETLEN válaszolónak sem küldtem értékelést.

Leszóltam? Kit? Mikor? Hol? Igyekeztem a lehető legdiplomatikusabban megfogalmazni egy semleges információt. Egyébként azért teszem fel a kérdést, mert szeretném tudni, hogy milyen mértékben számítsak ehhez hasonló kirohanásokra. Légyszi máshova menj veszekedni, álmomba se gondoltam volna, hogy EZEN kiakad (és anyázik) valaki.

2018. aug. 12. 00:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Srác ismerőseim több is akart, főleg amikor látták máson. Régebben én is akartam kb. 14-15 évesen, de lemondtam róla a sok meló meg sz*rakodás miatt. Viszont eddig minden csajtól azt hallottam, hogy szerintük undorító meg igénytelen. Szóval ha nem a csávóknak akarsz tetszeni, hanem a másik nemnek, akkor ne csináld meg. Egyrészt tényleg büdös lesz bármit csinálsz, másrészt szerintem is csúnya, harmadrész kevés olyan ember van, akinek jól áll stílushoz, fejformához, satöbbi. Szóval ennek a hajnak csak hátránya van, a füves reggie-sek csinálják meg csak ilyenre.

17/F

2018. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is raszta vagyok és imádom, ne hallgass másokra, a lényeg hogy neked tetszik
2018. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!