Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a rasztáról?

Mi a véleményetek a rasztáról?

Figyelt kérdés
...mint hajviseletről

2018. aug. 11. 00:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

35 éves nő vagyok, kereskedelmi szférában dolgozok, szigorú dresscode-nak megfelelően. De mivel a hajviseletre nem tértek ki benne, így megcsináltattam a hajam 1 éve. Hetente mosom, havonta járok horgoltatni.

Nagyon megosztó, de az emberek többsége inkább negatív véleménnyel van róla. Engem viszont nem zavar :)

2019. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Eszméletlen büdös, nem lényeg hányszor mosod, sok vele a macera is. Egyszer egy csaj mellett ülten a villamoson és nem tudtam elképzelni, hogy mi ilyen undorítóan büdi, szépen volt felöltözve azt hittem rothad a szája, amikor rájöttem, hogy a haja az. Osztálytársamnak is van, és tenyleg mossa meg minden de benne marada korpa, a kosz, és totál bűzlik. Szerintem aki igényes kicsit nem csináltat ilyet(főleg nem pénzért) de ahogy te látod, tud jól kinézni ha nem zavar hogy csíkot húzol magad után.

Tehetsz bele gyöngyöt is xdd

2019. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Mindenki azt csinál magával, amit akar. :)
2019. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!