Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek vonzóbb, szebb,...

Hogy lehetek vonzóbb, szebb, csinosabb, nőiesebb?

Figyelt kérdés

Kezdődik a suli és én szeretnek egy kicsit nőiesebb,szebb lenni.Legyszives adjatok ötletet.öltozködés,haj...Kérlek mondjátok meg azt is mi a divatos ruha,cipő 2018 ban.


Kinézetem:Világos barna hullámos haj,vékony alacsony vagyok,a bőröm világos,a szemem kék. Előre is köszi a választ.



2018. aug. 22. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a divatot akarod követni akkor minden leszel csak nőies nem. Hogy miért? Mert a mostani divat a swagyolo meg énvagyokazatyauristen


Írd be googlw hogy "outfit" és mellé kulcsszavakat. Rengeteg cikk is van fent az interneten ahol olvashatsz hogy a bőr/hajszínedhez, testalkatodhoz mi illik.

2018. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak, nehéz mostanában normális darabokat kifogni, de nem lehetetlen! Pinteresten nézelődj szerintem, ott nagyon sok inspirációt találhatsz. De ne felejtsd el, hogy a nőiességnek belülről kell sugároznia. Szeresd önmagad, és mosolyogj sokat! :)
2018. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg megtalálni a stílusodat, hogy mi áll neked jól, miben érzed jól magad és ehhez mérten öltözködj!:)

Pinteresten tényleg jó ötleteket tudsz találni.

2018. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Szerintem amíg jó idő van, hordj egybe ruhákat, overálokat, azok nagyon csinosak tudnak lenni, tömött sarkú cipővel. A cipő azért ne legyen nagyon magas, olyat válassz ami kényelmes viselet a hétköznapokra. Ruhában sem kis estélyire gondolok, nem is koktélruhára!

Ilyesmire inkább: [link]

Cipő pl: [link]


Turkálókban nézz szét! "Fullosan" fel lehet onnan öltözni. Én már szinte csak azokat a ruháimat hordom amit onnan vettem, és mindig kapok dicsérő szavakat lányoktól, fiúktól egyaránt. Mondjuk cipőt azért annyira ne...


Remélem tudtam neked segíteni! :)

2018. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. aug. 22. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a gardróbot, és szelektáld ki ami nem jó rád, ami túl szakadt, aminek nem kellemes a viselése, ami előnytelen.


A vonzóság relatív, ne akarj mindenkinek tetszeni. Találd meg azt, amiben jól érzed magad, magabiztos vagy, illik hozzád.


Párosítsd össze a ruháidat, mit mivel lehet felvenni. Meg azt is mérlegeld, hogy hova. Semmi értelme 120 bulizós szettnek, ha évente egyszer jársz el, viszont suliba nincs mit felvenni.


Gondold végig mi a praktikus az életviteledhez. Ha pl. 8 órát ülsz a padban, akkor 15 pár harisnya amiben viszket a feneked tök fölösleges.

Macskakő van az utcátokban? Lehet, hogy tűsarkú helyett wedge platform lesz a megfelelő.


Minőségre és variálhatóságra költs, ne mennyiségre.

Egy jó farmer, amiben csinos vagy, jól érzed magad és mindenhova fel tudod venni, többet ér mint 3 rikító színű miniszoknya, ami üti az összes felsődet.


https://www.youtube.com/watch?v=5VPgmVCjFMg

https://www.youtube.com/watch?v=dUG7MevCetI

https://www.youtube.com/watch?v=MFpuJpJuc90

2018. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitett az 5. Válaszoló
2018. aug. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!