Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, mennyi időt fordítotok...

Nők, mennyi időt fordítotok reggelente a megjelenésetekre?

Figyelt kérdés

Arctisztítás,smink,haj, öltözködés.


Miket csináltok meg magatokon minden reggel? Mennyi időt vesz igénybe?


Fiatalabb és idősebb nők válaszát is szívesen olvasom. 20 év felettiek válasza érdekelne.


2018. aug. 25. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Reggel ébredés után arcmosás (először jó hideggel, majd meleggel, megint hideggel, ezt párszor ismételgetve), majd egy sima rutin készülődés. Napi sminkem nem áll másból mint BBkrém, bronzosító, szempilla spirál. Amint hazaérek mosom is le és hidratáló krémmel bekenem. Este szoktam másféle arckrémet használni lefekvés előtt.

28N

2018. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez attól is függ,hogy milyen napom lesz..Ha csak otthon ülős akkor nagyon minimális ilyenkor csak arcot mosok esetleg felrakok egy arcmaszkot...Egy hétköznap 5-10percet igénybe vevő sminket szoktam felrakni,viszont bulikba általában a sminkes barátnőm szokott kisminkelni.A hajamat mindig variálom,vagy egyenes vagy göndör vagy csak simán hullámos,néha felkötöm..Az öltözködés veszi el talán a legtöbb időt,viszont ezt úgy szoktam kiküszöbölni,hogy már előző este kiválogatom a ruháimat.
2018. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Az kimaradt, hogy max. 5 percet vesz igénybe a smink.
2018. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg sem jelenik a válaszom. :O Lehet telefon nem küldte el. Szóval reggeli smink általában attól függ, hogy milyen ruhában megyek. Ha pasztell színű, akkor a sminkem is barna füstös, halvány rózsaszín rúzzsal, vagy ha fekete, piros, stb. A ruha, akkor elmaradhatatlan a pirozs rúzs, de akkor a szemem annyira nem hangsúlyozom. Alapozót napközben nem használok, csak alkalomra. És max. 5 perc a sminkem.
2018. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Natúr színű, pl. fekete, szürke, fehér, drapp, barna(tehát nem rikító és feltűnő)szemhéjporhoz piros vagy ciklámen rúzst használok(nem vastagon kenve, mert az már kissé k..urvás lenne); Rikítóbb színű szemhéjporhoz mindig rózsaszín, de übercsillámos szájfényt teszek fel. MINDIG használok fekete, vízálló szemhéjtust és -szempillaspirált. Ez kb. EGY ÓRA-MÁSFÉL ÓRA. Hajamat vagy csak lelógatom(frissen mosva nem áll meg benne semmi), vagy az elejét összefogom, vagy befonom(de ezeket a műveleteket csak akkor, ha már kezd kicsit zsírosodni, mert amikor még nem, akkor kiesik belőle a gumi).
2018. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: 21/nő vagyok. A ruháim pedig a test vonalait hangsúlyozók, színesek!
2018. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Reggel mindig késésben vagyok, ezért csak gyors fésülködés, és lusta is vagyok, ezért reggel vasalom ki az épp aktuális ruhát. Sminket általában már a munkahelyre érkezés után teszem fel. De ez is csak 5 perc: pirosító az arcomra, kis szemhéjpúder, szemceruzával kihúzom a szemem, szemöldököm (azt van, amikor sötét szemhéjpúderrel színezem), szempillaspirál, esetleg korrektor, ha kijön egy-egy pattanás. Nagyon visszafogottan sminkelek, hogy természetes hatása legyen.

Több időt nem foglalkozom a külsőmmel, csak ha valamilyen alkalom van.

2018. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


Akkor kevesen készülődnek órákig. Én is azoknak a táborát erősítem, akik ezt gyors lerendezik. Persze alkalmakra kiteszek magamért én is.


Nyugodtan írjatok még! :)

2018. aug. 25. 11:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Az esetek 99%-ában ilyenek a reggeleim. Kivétel az, ha a páromnál alszom és későn kelünk.

Zuhanyzás 10-15 perc

Ruha választás, öltözés 5-10 perc

Smink 10 perc

Haj 0,5-1 perc

Arcmosás 0,5-1 perc


27n

2018. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Fél órát kb.

Arcmosás a Garnier zselés arclemosójával. Aztán hidratáló, kis korrektor, púder, arcpirosító, labello, szemöldök formázás és persze szempillaspirál. Hajamat csak megfésülöm. :D

2018. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!