Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nézhet ki jól egy 164 cm-es,45...

Nézhet ki jól egy 164 cm-es,45 kg-s lány?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen tökéletes.

Egy alapvető dolgot azért tisztázzunk. Az egész világon ez az alkat sokkal vonzóbb, mint egy 160cm/55kg-os. És ez így van, vagyis örüljön az aki ilyen, mellesleg lehet hogy 10 év múlva meg visszasírja ezt az állapotot :-) Mert felugrik 58-65kg-ra. És onnan nincs visszaút.


Egy nagyon vékony lány mindíg is szebb, mint egy, akinek szűkfarmer-póló kombónál kibuggyan a dereka.


De ennél azért sokkal nagyon probléma megint csak globálisan a görbe-púpos hátatok-nyakatok kedves lányok. Annyira, de annyira visszataszító a látvány, el sem hiszitek, csak senki nem nyitja ki ezügyben a száját. Az a hülye hátizsákozás az oka, ezzel is mint minden másban egymást majmoljátok, de ez már más téma.

2018. aug. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy nézhet!

De hát ez függ, hogy kinek a szemszögéből. Nekem például rettentően bejönnek a vékony lányok, így a vékonyság csak pozitívumként van jelen nálam. Viszont vékony és vékony között is van különbség, például az úgynevezett skinny fat alak is vékony, de nem nevezném szépnek.

Egyértelmű választ ilyenfajta kérdésekre úgy sem kapsz. Valakit taszítanak a "kiálló csontok", de engem például vonzanak, egyszerűen tetszik és nem vagyok egyedül! Leendő párod, vagy párodnak kell megfelelni, neki pedig, hogy mi tetszik... mi azt nem tudhatjuk :)

2018. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
28%
Magambol kiindulva-szerintem jobb lenne min 52 kiloval. 162 cm es 55 kg vagyok, soha jobban nem neztem ki. Meg 50 kilosan is latszott, hogy elkel rajtam meg nehany kg. Szoval az oszinte valaszom-SZERINTEM-jobban nezne ki hanem lenne sovany.
2018. aug. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
27%
Na van egy barátnőm kb ilyen súlyú és te jó isten. Éheztette magát, úgy lett ilyen. Ki áll a csípője, a válla csontos és szögletes, az arca be van esve. Borzalmasan néz ki.
2018. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!