Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fültágítóm 4mm és 5mm-re...

A fültágítóm 4mm és 5mm-re akarnám tenni, de nem tudom. Valaki tipp?

Figyelt kérdés
Rendeltem neten 5mm meg 6mm tágeszt, de az 5mm nem megy bele sehogy... elkezdtem tágítani, de vérzett meg bedurrant és hagytam inkább. Az a baj hogy lekerekített végű és két gumi karika lenne a végén így nincs ami "szúrná". Krémet is kentem rá, de semmi. Valami tipp hogy tehetném be? Azon gondolkodtam várok 1,5 hetet és megpróbálom úgy hogy húzogatom a fülcimpám hátha tágul meg csavargatom jobban csak félek így sem megy bele :/

2018. aug. 27. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb. 3 hetente 1 mérettel tudod növelni. Ha most 4 mm, akkor várj vele 3 hetet legalább, majd bekened vazelinnal, és szép lassan átnyomod a tüskét rajta. A gumigyűrűket felejtsd el, utána egyből tolod bele az ékszert is.

A műveletek előtt fertőtlenítsd le a füled, a tágítót és az ékszert is. A tágítás után legalább 2 hétig kezeld a füled Octenisept folyadékkal!

Ha veszel fülsúlyokat, azzal is lehet tágítani, bár lassabb, de vastagabb marad a cimpa. De bizonyos ékszerektől is tágul (mint a fémek, a kőből készültek, mivel nehezek és húzzák a fület lefelé. A szilikon, akril, műanyagok, könnyűek, csak úgy tartják a fület.

A frissen tágított lyukból 1 hétig ne vedd ki az ékszert, utána minden nap egyszer vedd ki, mosd meg alaposan, majd tedd vissza. Amint elérted a kívánt célt, úgy 1 hónap gyógyulás után éjszakára célszerű kiszedni mindig, hogy szellőzzön és ne legyen büdös. Ha nem megy a menete, akkor less pár youtube videót erről.

2018. aug. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!