Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet hogy lehessen fültágítóm? 13/F

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
vegyél karórát, nem vagy lány.
2018. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el nekik, hogy ilyen cukipofa szeretnél lenni:

[link]

2018. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem tudom hogy sértésnek vegyem-e az első kettő nagyon szellemes de nincs hüje hajam se cipőm se nadrágom se sapkám vagy miket soroltál még fel de ha én nyomorék szeretnék lenni akkor azzal nem kell foglalkoznotok mert nem ez volt a kérdésem
2018. márc. 20. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Ha a szüleidnek van egy csepp esze akármivel probálkozhatc nemfognak bele menni!! Szerinted mien szemmel néznének rád a tanárok? Vagy a házi orvos? Vagy bármi hivatalos személy? Másrészt ha a piercinges elég lelki ismeretes egy ekkora kisgyereknek nekisem áll fület furni... Mindezt nem rossz indulatbol irtam,,de ha annyira akarod lehet venni ilyen kamu tágitokat eleje hátuja vastag közepe normál fülbevalo. 25/N
2018. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kértem offot tehát ha nem tudsz a kérdésemre válaszólni akkor nem értem minek kommentelsz
2018. ápr. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!