Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy takarjam el (strandon...

Hogy takarjam el (strandon vagy akár rövidnadrágban) a striáimat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha izmos alkatod van, én letojnám! kit érdekel a stria...

24/N

2010. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szted bárkit érdekel?


páromon is van rengeted,meg narancsbőr,megfehér és lila csikok a bőrnyulástol...DE ez legyen a legnagyobb hibája,és megtaláltam a tökéletes párt:D

2010. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. jún. 21. 20:30
 4/13 A kérdező kommentje:
de olyan zavaró,és az önbizalmam is megcsappan
2010. jún. 21. 20:40
 5/13 anonim válasza:

Nekem is van! Izmos a lábam, de mégis van. Nekem úgy alakult ki, hogy száraz volt a bőröm és sokat nőttem, így nyúlt meg. Eddig engem is zavart, de most már nem!


14/L

2010. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van a csipőmön, pedig vékony vok,csak oda híztam hirtelen:D Elején engem is zavart,de aztán már nem érdekelt,főleg h kb minden 3. embernek van..
2010. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 21. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad hol vannak a "csíkjaid"... Nekem a hasamon, a csípőmön, a fenekemen és a belső combjaimon egészen a vádlimig... :( Terhes voltam, nagyon durván vizesedtem, plusz-mínusz 40 kg 2 éven belül az oka. De inkább legyek csinos és csíkos, mint kövér. Egyébként E vitaminos krémmel kenem és elég sokat javult. Standon még nem voltam, de hamarosan menni fogok és nem fogom takargatni (mondjuk nem is bírnám, esetleg csak búvár ruhában).

2010. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a hasadon vannak akkor tankinivel, ha a csombjaidon akkor amíg a parton vagy akkor vannak lenge derékra köthető kendővel. :)
2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sziasztok

nekem végig a belső combjaimon,a csípőmön,és a vádlimnál is van...:(

2010. jún. 22. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!