Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az arcomról szeretnék leszedet...

Az arcomról szeretnék leszedetni egy anyajegye és pontosan hogy Hogyan kezdjek bele? Hova menjek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy először menjek el egy bőrgyógyászhoz és vele vizsgáltassam meg és neki mondjam, hogy én ezt le szeretném szedetni és ő elküld majd valahová, ahol leszedik vagy menjek rögtön egy plasztikai sebészhez aki leszedi? (mert az arcról elméletileg már ők szedik le). Tényleg nagyon nem tudom hogy legyen, mert van egy ilyen központ ahol leszedik csak nagyon drága.

2018. szept. 3. 16:35
 1/1 anonim válasza:
A bőrgyógyász kizárólag akkor tud továbbküldeni anyajegy levételre ha veszélyesnek ítéli meg, és így ingyenes tb alapon. Ha nem veszélyes csak neked nem tetszik akkor viszont fizetni kell érte, hogy leszedjék.
2018. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!