Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebayről rendelt már valaki...

Ebayről rendelt már valaki piercinget? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Sokkal jobb áron,szélesebb választék van számos piercingből,mint itthon,de felmerül a kérdés,hogy jó minőség-e,nem okoz e gyulladást.

A kérdésem a következő lenne. Ha bármilyen piercinget rendeltél már kínai oldalról(ebay,aliexpress,wish) akkor mik a tapasztalataid,véleményed.

Megéri?



2018. szept. 20. 05:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rendeltem többször is. Van amelyiktől begyulladtam, van amelyiktől nem, de mégis ki kellett dobni, mert lekopott róla a fémbevonat vagy festék. Azt gondolom érdemes rendelni, de inkább ezüst színűeket, és nem a lógós fajtát, mert azok szoktak kopni. Pár száz forintért szerintem megéri, ha csak pár hónapig hordod őket, akkor is. Itt is ki kell fogni a normálisabb minőséget.
2018. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!😊
2018. szept. 20. 09:55
 3/6 Metionin ***** válasza:
Én rendeltem már színeseket is és egyiktől se gyulladtam be.
2018. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök. Köszönöm hogy válaszoltál! :)
2018. szept. 20. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, többször is, több oldalról is. Ebay-en többször lehet belefutni a rosszba(US, UK, EU egyaránt), aliexpress, wish alapból kínai gyártmány, szóval alaposan el kell olvasni a leírást, hogy miből is van, ezekről kb 15-30 nap a szállítás, lehet találni jókat is, de ki lehet fogni nagyon rosszat is. Első ékszernek semmikép se jók, csereékszernek akkor, ha már rendesen és teljesen begyógyult a lyuk.

Ami nekem nagyon bevált az a crazy-factory. Gyors szállítás, alacsony árak és jó minőség. Eddig onnan még rosszat nem fogtam ki. Tény, hogy drágább, mint az ali, vagy a wish, de árban így is bőven az itthoni árak alatt vannak.

2018. szept. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,tuti hogy rendelni fogok 😍 nagyon szuper dolgok vannak azon az oldalon.
2018. szept. 23. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!