Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek festett feketébő...

Hogyan legyek festett feketéből szőke otthonilag? Milyen terméket ajánlottok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 évvel ez előtt eredeti sőtét barna hajam feketére festettem . 3 évig igy volt,aztán meguntam és már nem akartam ilyen sötét lenni, elsönek csak barna szineket festettem rá megse látszott, hagytam utána ahogy van. Pár honappal ez előtt elkezdtem vörös árynalatú festékekkel festegetni hajam. Valamilyen szinten látszott. Most pedig eldöntöttem hogy szőke szeretnék lenni. Magamnak szeretném megcsinálni tehát kiszőkitő port vettem és 12%-is oxit. Ezt kétszer tettem meg. Répa féleségü hajszint kaptam. Azt mondja pár ismerősöm igy már befogja a szőke hajfesték! Igaz? És ha igen, hanyas árnyalatúval kezdjem? És milyen márkájuak jok? Milyen termékek? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. szept. 20. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vöröset még szívni kell. Minimum sárgára, arra már mehet hamvas szőke festék.
2018. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző is írta. Szőkítsd még aztán hamvasító.

De ennyi kezelés után nagy csoda lesz ha a hajadból nem lesz száraz szénakazal :/

2018. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a vöröset hamvassal fested be zöldes árnyalatút kapsz majd. Én natur világosbarnával kezdenék, kb 6-os árnyalatuval, ez valószínűleg kopni fog, ezek után már kenhetsz rá hamvasat, de célszerű bele tenni lila mixton t is, az talán kiüti a zöldes árnyalatot. Tudom, mert hasonló cipőben járok én is, csak én középbarnával kezdtem.
2018. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat is. Hamvasíto samponnal mosom. Befestettem világos szőke festékkel. Kivette nagyjábol a barnát már halvány nagyon. Csak kb a hajam közepétől vízszintesen egy nagy darab csikba még foltos feketés barnas beütésü. Inkább mostmar várok és elmegyek fodrászhoz nem akarom tovább roncsolni. Itthon még ezzel mire teljes szőkére tudnám csinálni több idő és a hajam mègjobban kárba vész.. szoval marad a fodrász:/ de köszönöm válaszaitokat!:)
2018. szept. 25. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!