Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ricinus olajat hàny percig/ó...

A ricinus olajat hàny percig/óràig szabad a szemöldökön, ill. szempillàn hagyni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a kozmetikus úgy kigyantázta a szemdököm, hogy napokig sírtam mert undorítóan vékony volt. Akkor próbáltam ki úgy voltam vele

ennél már nem lehet rosszabb. Minden este lefekvés előtt kicsi kefével bekentem a szemöldököm ( körülötte is ahol nem volt szőr, de szerettem volna, hogy legyen) és reggelig rajtahagytam. Úgy aludtam csak reggel mostam le. Egy hónapig használtam azóta gyönyörű, dús formás szemöldököm van, pedig már egy éve ennek. Nem használok rá semmit, szemöldök ceruzát sem, mert nem hiányos, és szép a színe is.

2018. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2018. szept. 28. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nm!:)
2018. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!