Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van orrpiercingetek? Ha van...

Van orrpiercingetek? Ha van hány éves voltál mikor megcsináltattad? Fájt? Nem ciki, ha meg vagy fázva? Sokáig fájt miután megcsináltattad? Kort és nemet is légyszi! 14/L

Figyelt kérdés
Csak érdeklődés céljából!
2010. jún. 23. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13évesen csináltattam, nagyon fájt, nem ciki, 18L
2010. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát olyan 14-15éves korom körül csináltattam, de nem tudom már pontosan. Nekem annyira nem fájt, nem volt vészes. Miután megcsináltattam, utána már nem is fájt,csak 1-2 napig érzékenyebb volt. Egyáltalán nem ciki.


22/L

2010. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

huu nekem 2x lett csinálva, mer egyszer benőtt..

egyszer talán 14, aztán 15 évesen végleg :)

semmit nemzavar ha beteg vagy :)

2010. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, amikor megcsináltattam. Nem fájt, inkább kellemetlen érzés volt. Nem ciki, ha orrpiercinged van, és meg vagy fázva, az orrodat attól még ugyan úgy ki tudod fújni, csak fújás közben le kell fogni a piercinget, hogy ne fújd ki, vagy ha bogyós (nem spirálos; csavaros) végű, akkor esetleg ki is veheted, úgy egyszerűbben tudsz orrot fújni.Kb. 1-1,5 hétig fájt, miután megcsináltattam, de betadinnal lekezeltem naponta 2-3 alkalommal, és utána már elmúlt :)

15/L

2010. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok bocsi elfelejtettem: L/17
2010. jún. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van, kb fél éve csináltattam (kb.)


hát nekem lőték, szal meglepetésként ért amikor átlőték... de annyira végülis nem fájt :D

cikinek nem ciki, miértis lenne az??? O.o

csak nekem HEGYES végűt tettek be amikor lőték, és hát vérzett is párszor, aztán kaptam Magyarországról olyan L alakút, az tök jó volt, csak sajnos elveszítettem (xD), orrfújás után biztos kiesett és nem vettem észre...

mostmeg olyan egyenes van, aminek a végén van olyan kis "bogyó" amitől nem bir kiesni, elmult éjjel sajnos kirántottam, fel is riadtam a fájdalomra és nagynehezen visszatettem szal most fáj... de kibirom ^^


15/L

2010. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!!

Ha eldöntöttem,hogy lesz-e vagy sem,akkor szerintetek csináljam meg én magamnak vagy menjek szakemberhez?

Szeretném magamnak szúrni,de nem tudom hogyan kell!

Segítenétek?

(Tudom,hogy szakemberhez kéne mennem,de én akarom csinálni.)

2010. jún. 23. 12:17
 8/12 anonim ***** válasza:

ha tudatosult benned hogy nemtudod hogyan kell megcsinálni magadnak, akkor irány a szakember!!!

inkább minth elszúrj valamit (:

2010. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15-16évesen csináltattam, fájt de nem tartott sokáig, nem ciki és nem fájt miután megcsináltattam
2010. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt, de már nincs.

13 voltam, érzéstelenítővel csak kellemetlen volt, másodjára anélkül nagyon fájt.

Nem ciki.


Mindenképp keress fel hozzá szakembert!

18/L

2010. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!