Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napokra tudják az...

Glamour napokra tudják az emberek szerintetek, hogy előtte felárazzák a termékeket?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, persze van aki olyan dolgokat vesz amiket már jó ideje kinézett és így tudja az átlagos árát de biztos sokan beleesnek a "juj akciós" csapdába.
2018. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Glamour napokon is csak azokat veszem, amiket máskor is, így mindennek tudom az árát - még nem találkoztam olyannal, aminek felvitték volna
2018. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit nézz körbe utolsó.
2018. okt. 1. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is azokat a termékeket veszem,mint egyébként, azokba a ruhauzletekbe megyek,ahová egyébként, tehát be tudom loni a reális árat, sosem találkoztam még ezzel a jelenséggel.
2018. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én csak drogériálba szoktam menni, tisztálkodási szerekért. Tudom a rendes árukat, ezekkel nem szórakoznak annyit, és mindig betankolok ilyenkor
2018. okt. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy héttel előtte nézzétek meg! Meg utána.
2018. okt. 3. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Rendszeresen járok vásárolni ruhaboltokba, drogériákba és glamour napokon is mindig megyek, már évek óta. Még soha, egyetlen egyszer sem tapasztaltam ilyet.
2018. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valamelyik évben a reservedben tapasztaltam ilyet, de azóta sehol máshol, tudom hogy a h&mben az a bizonyos farmer stb mennyibe kerül és lám ma is annyi volt, ráadásul ahol nyomtatott címkén van az ár és nem rá van ragasztva meg sem érné nekik mindet újracímkézni
2018. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!