Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna hajam befestettem...

Barna hajam befestettem sötétbarna festékkel most fekete. Ha világosabb barna festéket kenek rá milyen lesz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekete marad, festék festéket nem világosít. azt le kell előtte szőkíteni
2018. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

C-vitamin porral tudsz rajta világosítani. Balzsammal keverd össze, fel a hajadra, tegyél rá fólia sapkát, és egy vastag kötött sapit vagy törölközőt. Egy óra után mosd ki jó alaposan. Nekem a feketéből így lett barna.

Egyenletesen világosít, nem lesz foltos, de egy kicsit szárít.

2018. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem kennék rá semmit, pár hajmosás után úgyis világosodni fog. Alapszabály, hogy mindig egyel világosabb festéket vegyél, ezt már jó rég megtanultam, mikor szőke hajamra középszőke hajfeséket vettem anno, és rendesen barna lett.
2018. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hajmosás után világosabb lesz, ez tapadztalat. Legközelebb meg egy árnyalattal világosabbat vegyél. :)
2018. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!