Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek a cicik szépek?

Ezek a cicik szépek?

Figyelt kérdés

pasik, nektek tetszik?

lányok, ha ilyen lenne, megcsináltatnátok?


nagyon tetszik ez a fajta tetoválás, de én ehhez már rondának találom ezeket a ciciket..


2018. okt. 1. 21:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hol a kép?
2018. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hopp, bocsi


[link]

2018. okt. 1. 22:23
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
72%
Nekem nem tetszik.
2018. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ultra gáz!
2018. okt. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mint egy rossz ri.banc! Miért kell egy ócska ku.rvát csinálnia magából egy fiatal csajnak? Miért kell közönségessé válni?
2018. okt. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezen a kèpen nem a cicivel van baj, hanem a tetkót sikerült úgy elhelyezni, hogy sokat rontson az összképen, optikailag csal.

Másrészt ha ilyen tetkót csináltatsz, akkor gondold végig, hogy pár kiló hízás, fogyás, néhány év, és neked is pont így fog kinézni. Ha szülsz és szoptatsz, vagy betöltöd a 45-öt, akkor így se.

(Tudom, itt a gyakorin mindenkinek peckesebben áll 45 évesen, 3 gyerek után, mint a legtöbb 16 évesnek. 😈)

2018. okt. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az enyém már most ilyen, mert természetesen nagy :(
2018. okt. 2. 08:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a tetoválás, és ha szeretnél akkor kit érdekel, hogy milyen a melled hozzá? Ez pont olyan helyen van, hogy csak az látja aki elég közeli kapcsolatban van veled, ő meg úgyis elfogad ahogy vagy. Szerintem nyugodtan csináltass ilyen tetoválást és ne érdekeljen, hogy ismeretlenek mit gondolnak róla. Az a fontos, hogy te jól érezd magad a bőrödben. :)
2018. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez a tetoválás a szép formás, feszes melleken szép. A lógós melleken kevesbé esztétikus.
2018. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tobb mint 10 tetkom van de ez megsem tetszik. A minta se es a hely se. Nekem sincsenek tokeletes melleim es megorulnek ha meg egy tetko is lenne ott h optikailag meg jobban lelogonak tunjon. Mi lenne ha azokra a testreszeidre tetovaltatnal amiket szeretsz es fel akarod hivni ra a figyelmet? Ez kisse logikusabb..
2018. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!