Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért lett olyan nagy divat a...

Miért lett olyan nagy divat a plasztikáztatás? Olyan szépek a picik cicik feszesek formásak és ugy nem tetszik ha valaki szilikont rakat bele.

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
:)))
2012. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert baromi jó üzlet.


Nem véletlenül bombáznak minket magunktól elérhetetlen szépségideállal: mivel akkor generálódik az igény a termékre, vagyis nő a fogyasztás - és jelenleg az egész társadalom erre épül. Ezért számít manapság rondának, aki nem keni/szőrteleníti/plasztikáztatja agyon magát. Hiszen nehogy már egy földi halandó extra kiadás nélkül akarjon szép lenni :)

2012. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De olyan rossz mikor szep kismellü csajok vagy sokszor a normál is berakat szilikont. Szerinte. Szép a kis feszes cici nekem tetszik. A szilikonok meg nagyon nem .
2012. márc. 30. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
A csajok általában nem azért plasztikáztatnak mert személy szerint neked nem tetszik. Azért hogy úgy tudjanak a tükörbe nézni hogy elégedettek lehessenek magukkal,mivel ezt sugallja minden hogy tökéletesség! Ha lenne rá pénzem első lenne hogy elmenjek megcsináltatni a mellem hiába feszes de a B-s C-s közötti méret nekem nem elég..ennyi:)
2012. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát egy b c kosár az már normálnqk számit söt a c nagynak. Minek gondolkodtok igy?nekem természetesben sem tetszik a nagy ha már ereszkedett inkább ők csináltassák még azt mégértem. Meg a szült nők. De hogy fiatal lányok miért? Lányok ne csufitsátok mar el magatokat!!a barátnöm is erről beszél folyton pedig szép kicsi formás a melle 75 a b melltartót hord.
2012. márc. 30. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

ez a te véleményed!

a pasik 90 százaléka a nagy melleket szereti!

nem a kismellröl egy 10 éves kislány jut eszembe=pedofilia.

a nagy mell meg a termékenység jele=nő!!

2012. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A pasik 99%-át rohadtul nem érdekli, milyen méretű a mell, amíg az abnormálisan kicsinél nagyobb. A pasikat ugyanis az érdekli, hogy az adott mellet a kezükbe foghassák. Hogy ezenkívül mekkora, az teljesen részletkérdés :)
2012. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hahaha. A pasik 90%-át a mell mérete érdekli? szép világ is lenne az. Ha pasi vagy válaszoló, akkor fiatal. A pasikat a mell kb. addig érdekli, amíg nem kerülnek érzelmileg közelebb a csajhoz. + sokan mondják, hogy nem szeretik a műcici tapintását.
2012. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így van senkit nem érdekel mekkora. Meztelenül egy kis mell álomszép.és mindenkinek nem csak nekem. A volt barátnőm is megcsináltatta pedig nem csináltatott nagyon nagyot de mégis nem olyan volt megfogni persze ruhában feltünöbb volt de meztelenül sokkal sokkal jobb volt az eredeti. Sőt miért akarja valaki ruhában is mutogatni? Sose értettem.nálam ilyen nő hosszutávon szóba se jöhet.szomorú hogy mennek egymás után mint a birkák.
2012. márc. 31. 11:00
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező a plasztikázás nem divat.Én 42 éves 3 gyermekes édesanya vagyok és voltak plasztikai műtéteim.A 3 terhesség nagyon megviseli a testet.Minden lehetséges dolgot elkövettem hogy visszaálljon a testem de végül a plasztikához kellett nyúlnom mert nem tudtam volna elérni a kívánt hatást az nélkül.Volt egy mellfelvarrásom , mivel mind a 3 gyereket szoptattam és majdnem a hasamat verték a melleim.Majd volt hasplasztikám a császározás miatt és voltak zsírleszívásaim mivel nem ment le mindenhonnan a felesleg.Végül volt egy arcplasztikám és egy szemhéjplasztikám , bevallom ez utóbbi kettőt csak hiúságból csináltattam mivel látszott a gravitáció hatása az arcomon , a krémek , pakolások meg nem segítettek.Emellett lézeres hámlasztást is végzett rajtam az orvos.


Mindenki csodálkozik hogy miért vagyok ilyen fiatalos , ennyi idősen.Én tudom a titkot.

2012. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!