Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kisebb a mellem?

Hogyan legyen kisebb a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarnak,nekem épp ellenkezőleg,elveszi az önbizalmam,mint hozzáadna.Ha nagyobb leszek le akarom majd muttetni.Nincs semmi fenekem és hatalmasak a melleim.Nem vagyok elhízva.El tudjátok képzelni mennyire rosszul néz ki...

Hallottam már olyat hogy le kell kötni ,vagy hogy vizes ruhával kell borogatni vagy vmi ilyesmi.

Gondolom ezek csak mítoszok vagy hülyeségek.

Mitől lehetne kisebb a mellem?

Kérlek mondjatok vmi használható tanácsot hogy kisebb legyen biztosan vagy ha csak 50%lenne ra.

Illetve hány éves kortól lehet lemuttetni és mennyibe kerül?



2018. okt. 2. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Láttam már kisebbített melleket élőben: nagyon csúnyán gyógyult.

Láttam már tinikorban (sport miatt) lekötött melleket is: picit talán kisebb lett, de elsősorban nagyon lógott.


Kedves Kérdező! Mekkora testhez mekkorák a melleid? Miért érzed úgy, hogy zavarnak?

2018. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3%
eszedbe ne jusson, az egyik legszebb dolog a világon, am meg képet
2018. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam UTÁLOM őket és szeretnék mindenképp kisebb melleket.Sokkal jobban érezném magam,a tartalom is rossz emiatt,mert ha kihuzom magam akkor még nagyobbnak látszik.Ezert vagyok begornyedve.Nem szep,nekem nem tetszik,aránytalan,rosszul érzem magam tőle és semmi nem áll jól a felsotestemre.

Magas sem vagyok ,ha nagyobb fenekem lenne akkor nagyon hülyén néznék ki.

És akár meglepo akár nem DESZKA AKAROK LENNI.Nem érdekel senkinek a véleménye,se a férfiaké,a saját lelki egészségem érdekel,és ha ahhoz hogy jól érezzem magam ez kell,akkor le is fogom ezeket szedni valahogyan magamról.A segítséget kértem,nem azt hogy "Jaj örülnék én neki,meg a férfiak kedvence leszel".Nem akarok az lenni.Kismellu akarok lenni.

És nekem ez nagyon fontos lenne.

Pontosan mennyi lenne a műtét ára?

Fél millió?Több? Kevesebb?

2018. okt. 3. 17:35
 14/19 A kérdező kommentje:
A tartasom*
2018. okt. 3. 17:35
 15/19 anonim ***** válasza:
1 millio.
2018. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem Tavaly a plasztikai sebész mellkisebbítésre másfél milliót mondott. A sebész nem a legdrágább sebász volt.
2018. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

Hány éves vagy, Kérdező?


Én azt ajánlom, hogy fordulj pszichológushoz, hogy adjon tanácsot abban, mit csinálj amíg kellő korú nem leszel és össze nem gyűlik a pénz.

2018. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%
Fura. Minden lány nagyokat akar
2018. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

sportmelltartó lehet kényelmesebb (vannak fazonok, melyek a nagyobb mellet is megtartják).

létezik egészségügyi mellkisebbítő műtét, mert a nagy mell sokszor komoly hátfájást tud okozni.

házi módszer nem létezik. bár én a bolhapuki méretű melleimet középsuliban lefásliztam :D:D:D de ez nem jó, mert árt a vérkeringésnek!!

2018. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!