Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kisebb a hasam?

Hogyan legyen kisebb a hasam?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 162 centi és 50 kiló.Viszonylag elfogadom az alakom, de a hasammal nem vagyok megelégedve. Nem az a legnagyobb problémám, hogy van rajtam valamennyi fölösleges háj hanem a hasam túl kerek és ha felveszek egy magas derekú nadrágot elég szembetűnő. Már 3 hónapja diétázom ami annyit jelent, hogy napi 3x eszek(reggeli ebéd vacsora) és 1000kalória/nap.

Heti 5x, tesiórán viszonylag sokat futunk és nem űzök semmilyen sportot. Alapjáraton aktív életet élek, sokat mozgok. Esetleg tudnátok valami tippet, tanácsot adni, hogy lapos legyen a hasam? Milyen étrendet kövessek és milyen gyakorlatokat csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2017. okt. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vékony vagy, csak nem tök lapos a hasad, ami nőknél teljesen normális.

Ha a felsőd nem feszül a derekadra, hanem lazább, akkor már nem látszik a hasad, mert a melled kinyomja kicsit. De teljesen feszülős felsővel nem jó a magas derekú nadrág. Most úgy is divat a szűk nadrág, bővebb felső.

2017. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj légyszi egy kèpet, mert így nem hiszem el, hogy van hasad... Èn is veled egykorú vagyok, 175? Cm ès 70kg ès inkább vèkony vagyok mint kövèr...
2017. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan nézhet ki a hasad, de 1000 kcal aktívabb életmódon...? Ez koplalás, ha tényleg igaz. Ne csináld.
2017. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet neked ott az agyad, így nem csoda hogy nagy hasad van.
2017. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majd ahogy telik a idő, nyúlsz egy kicsit, és a hasad is lapos lesz.

2 év max.


Nem lehet túl nagy valszinu max te képzeled be.

2017. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!