Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell magamra fújni az...

Hogyan kell magamra fújni az old spice-t? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem kamu kérdés! Tényleg nem tudom, amikor magamra fújom ilyen fehér hab szerűség jön létre ami megmarad a bőrömön és ha ráveszem a pólót fehér lesz, ne közelről fújjam? Vagy mit csinálok rosszul?

2018. okt. 3. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy a dezodor oldalán találni fogsz egy útmutatót, ami leírja hogy milyen messziről fújd magadra és fel kell-e rázni előtte stb.
2018. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És igen, köszi :D
2018. okt. 3. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:

nem fürdés helyett kell használni :D :D :D

amúgy vannak olyan deo-k, melyek nem hagynak foltot, inkább válassz olyat, ha félted a ruháidat. én pl csak fekete színt viselek, ezért nem használok sima deot, csak olyat, ami nem hagy elszíneződést. (nőiben van ilyen, én lány vagyok, de láttam srácoknak is, azt hiszem, nivea talán)

2018. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam egyértelmű, minden nap fürdök. Csak használok "dezot", viszont köszönöm a tanácsotádat! :`D
2018. okt. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!