Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van otthoni villanófény...

Akinek van otthoni villanófényes szőrtelenítője: Hosszútávon tényleg megéri?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, borotváltam a lábam, viszont sajnos ez nem nyújtja a legesztétikusabb megoldást, nem mellesleg pedig 2-3 nap múlva újra meg kell ismételnem, ha nem akarok csimpánz lenni.

Viszont mivel mostanában egyre több alkalommal, egyre sűrűbben kell szoknyában, teljesen kifogástalanul megjelennem, belefáradtam ebbe.

Életemben egyszer gyantáztattam, de az hatalmas kínszenvedés volt, nem mellesleg utána azonnal be gyulladt alétező összes szőrtüszőm.

Mostanában szőrtelenítő krémeket használtam, de valamiért ezekre is nagyon érzékenyen reagált a bőröm.


Arra a döntésre jutottam, hogy szeretnék beruházni egy otthoni szőrtelenítő gépre.

Tehát: Akinek van ilyen gépe, tudna mondani róla egy pár szót, hogy mennyire vált/ nem vált be?

Illetve még valami: Ettől is begyulladhat a bőr, vagy ez sokkal kíméletesebb módszer?



2018. okt. 8. 15:28
 1/2 Dávid86 ***** válasza:
21%
Ez kínéletesebb módszer, DE végleges eredményt ne várj ettől!
2018. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon érzékeny a bőröm, borotvát, szőrtelenítő krémeket egyáltalán nem bírtam. A viszketés, irritáció még elment volna, de olyan szőrbenövéseim voltak, hogy még mindig látszik a helyük (hatalmas, gennyes gyulladások). Plusz este leborotváltam, reggel már szúrt a borosta, mert nagyon gyorsan nőtt, erős, sötét szőröm volt.

Epilátorral kb ugyanez, gyantával is, plusz azzal még várni is kell egy bizonyos hosszig.


Tavaly ősszel vettem egy philips lumeát. Utasítás szerint használtam először 2 hetente, azt hiszem 6 alkalommal, azóta ritkábban a fenntartó kezeléseket csinálom.

Tapasztalatok:


Kb. 3.alkalom utan foltokban elkezdett kiritkulni a szőr, az alapkezelések után eltűnt a nagy része, de azért 100%osnak nem mondanám, olyan 90%kb nekem.

Viszont a maradékot gyorsan kiszedem akár egy csipesszel és kész.

Ugye ez közel sem végleges (ezt nyilván tudtam). Nekem kb 4-5 hetente csinálnom kell a fenntartó kezeléseket, mert ahogy már említettem, én gyorsan növő szőrzettel vagyok kitüntetve sajnos, kb. 5-6 hét utan már elég rendesen elkezdene nőni.

Ami kinő, az viszont nagyrészt csak szőke, szőkés pihe.


Ami nekem gondot okozott:

Sajnos mivel borotválni kellett a kezelések előtt, a begyulladt szőrtüszők, szőrbenövések ugyanúgy problémát jelentettek. Amióta pár hónapja nem kell borotválnom sehol (kiszedem csipesszel a kóbor szálakat) és tényleg nagyrészt csak pihék nőnek,azóta úgy néz ki, ez is sokkal jobb. A hegek még megvannak...


Elég sokáig tart a kezelés , illetve engem nagyon zavart főleg eleinte, hogy ugye nem látod egyáltalán, hol járt már a gép.


Összességében elégedett vagyok vele, mondjuk százezreket nem biztos, hogy adnék érte, én black frideyen vettem, jelentős kedvezménnyel, nekem annyit megért.

2018. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!