Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a lent említett...

Ismeri valaki a lent említett oldalt?

Figyelt kérdés

Parfümöket nézegettem neten és rátaláltam erre az oldalra. Exkluzív Olasz Parfümök Web Shop ( [link] )

Kíváncsiságból, hátha valaki ismeri vagy rendelt már innen, ezek eredeti parfümök vagy nem? Mert elég érdekes, hogy a parfüm amit néztem az mindenhol 20-23.000ft, de itt 8.000. Ezek ilyen ázsia center kategóriás löttyök lennének?



2018. okt. 9. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszabbak.
2018. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyula1971 ***** válasza:
Ezek Török jó minőségű hamisítványok. Az üvegük szinte megtévesztő,az illatuk viszont hamar elillan.
2018. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Tegnap rendeltem egyet a VIP parfümről. Ajándékba lesz, tehát nem mertem kockáztatni ezzel.
2018. okt. 10. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!