Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hordhatnék melltartót?

Hogyan hordhatnék melltartót?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Nem hordok melltartót, mert anyám nem olyan tipus, akivel lehet beszélni erről. Hogyan vehetnék titokban melltartót? Csak mert nem engednek el egyedül sehova!
2010. jún. 24. 09:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, lehet vele beszélni erről :)

Én is ezt hittem anyámról ennyi idősen és teljesen meg voltam lepődve, amikor mondta, hogy gyere lányom, kellene már neked is melltartót hordani. Egyébként ha nem mehetsz egyedül sehova, akkor ennyi, nem tudsz venni, max a neten rendelsz, de az meg nem marad titokban, ráadásul fel se tudod próbálni.

2010. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem engednek el egyedül sehová?Barátnőkkel találkozni, fagyizni?Mert ha ezt lehet, akkor megmondod, hogy velük találkozol, közben meg elmész megvenni a melltartót.

Az is jó megoldás, ha találsz egy nagyon jó felsőt, megveszitek, de utólag kiderül, hogy kicsit átlástzó, és szólsz, hogy kéne alá melltartó.Ha másképp kínosnak érzed.

2010. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Na oszt melled van-e már?
2010. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de azt úgyis észreveszi, ha rajtad van. Látszik.
2010. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

10-01: majd lehet, hogy megpróbálok vele dumálni, de a múltkor se sikerült... és a cézásokat se veszi, úgyhogy nehéz eset :S


10-03:Szószerint SEHOVA nem mehetek egyedül :( Jó ötlet, a pólós, csak az a baj, hogy van ilyen kis toppom, de az már nem elég. Anyám azt foglya mondani, hogy vegyem azt.


12-46: Persze. 75B lenne a méretem. (Egyszer titokban felpróbáltam 1-et a boltban, és jó volt rám)


12-46-os: igazad van, de nem otthonra, hanem a suliba hordanám, mert folyton cikiznek, hgy nem hordok!

2010. jún. 28. 09:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a nagymamám vett, anyukámmal nem lehet beszélni ilyenekről. A nagymamámnak mindent elmondhatok. :) Neked valaki nem tudna segíteni? Biztos akad. :)
2010. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A nagymamám februárban meghalt :(

A másik él, de a kerbe se akar kimenni XD

Nem tudom ki segíthetne...

De köszi, majd gondolkodom rajta.

2010. jún. 28. 10:03
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
És mi lenne , ha egyik barátnőd/osztálytársad venné meg? Ha már a méretet úgyis tudod. Aztán így el se kéne menned.:)
2010. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az osztállyal túl jóban. De azért megpróbálom majd megkérni a barátnőmet. Csak az a baj, hogy én szeretném magam megnézni, felpróbálni, stb.
2010. jún. 28. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Ó, bocsánat, őszinte részvétem. :(
2010. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!