Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hordhatnék melltartót?

Hogyan hordhatnék melltartót?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Nem hordok melltartót, mert anyám nem olyan tipus, akivel lehet beszélni erről. Hogyan vehetnék titokban melltartót? Csak mert nem engednek el egyedül sehova!
2010. jún. 24. 09:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj! Nem tudhattad :)

Amúgy hol lehet 70A-s melltartót kapni?

2010. jún. 28. 12:04
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocs, utóirat: Hugomnak kellene pici, mert mindig rajtam lóg, hogy fűzzem meg anyát, hogy vegyen neki. És gondoltam veszek én neki :)
2010. jún. 28. 12:08
 13/15 A kérdező kommentje:

Van egy ötletem!

Mondta anyám, hogy ősszel megyünk turkálóba, ahol kilóra mérik a rucit, majd ott turizok 1-et. A húgomnak is tetszik az ötlet (feltéve, ha szerzek neki is :P), és a zsák ruha közt sztem nem fogja észrevenni! Szerintetek?

2010. jún. 28. 12:12
 14/15 anonim ***** válasza:
miért kell ilyen hülye módszerekkel titokban megvenni? állj elé és mondd meg, hogy kell. addig nyaggasd ameddig meg nem törik... ennek már régen itt az ideje! főleg ha cikiznek is miatta... értse már meg..
2010. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát te nem ismered anyám! Ő nem olyan "szókimondó" tipus. De... hát nem tudom. Most legszivesebben bizonygatnám, hogy nekem van iazam, de neked van :)
2010. jún. 28. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!