Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék kerek popsit termész...

Szeretnék kerek popsit természetes módon! Milyen gyakorlatokat kell végeznem hozzá? A guggolásról hallottam de sajnos térdproblémák miatt nem olyan jó. Kérlek adjatok tanácsot, ötleteket, hogy mivel tudnék rajta javítani.! Köszi: 17/L

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrét térdproblémáid vannak, vagy csak tartasz tőlük?

Mert a helyesen végzett guggolási gyakorlatok egyáltalán nem bántják a térdízületet. A titok, hogy derékszögnél tovább nem szabad behajlítani a lábat. Úgy kell leguggolni, mintha leülnél egy székre.

2014. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban találsz néhány gyakorlatot, amik aránylag nem olyan megterhelőek a térd számára. Sajnos nekem is sokszor fáj a térdem, de ezeket meg tudom csinálni.

[link]

Sok sikert!;)

2014. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :) Egyébként vannak térdproblémáim sajnos kiskoromba a szüleim figyelmeztetése ellenére sokszor térdre ugrottam és akárhányszor próbálom teljesen behajlítani,mindig reccsen és fáj
2015. jan. 6. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

első körben rendbe kellene hoznod a térded.

ehhez ízületvédőt kellene szedned scitec arthroxon legalább 1 évig napi 2-3 szemet és mellette saját testsúllyal lendület nélkül guggolni és vádliemelést csinálni.

saját testsúlyos guggoló program a fegyencedzés című könyvben van,az alapján lenne érdemes elkezdened,mert az egészen könnyű,sérültek számára is végezhető rehabilitációs gyakorlatokkal indít.

ez rendbe teheti a térded fél-1 év alatt.

utána meg elkezdhetsz rendesen súllyal guggolni konditeremben,mert a nélkül nem fogsz rendes farizomzatot építeni.

2015. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és ropogó ízületek mellé legalább napi 3.5-4 liter vizet is igyál.
2015. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!