Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ez egy szép...

ThisIsNotHuman kérdése:

Fiúk! Szerintetek ez egy szép mői alkat vagy csúnya?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2018. okt. 28. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

És ehhez a kérdéshez komolyan belinkeltél két rajzot?


🤦‍♂️

2018. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem találtam mást ami ezt az alkatot ábrázolja igen. Miért?
2018. okt. 28. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi mást kellett volna linkelnem volna? Nem is értem mi a külömbség így, úgy is az alakjáról beszélek és nem másról
2018. okt. 28. 17:51
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
27%

[link]


[link]


Ezek szépek innen.

2018. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
KülöNbség, mivel különböznek. Tanuld már meg az anyanyelvedet, kérlek. Inkább erre legyél igényes.
2018. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Miss Endzsi ***** válasza:

Most komolyan, tegye már fel a kezét, aki szerint ez csúnya :D

Komolyan mondom, milyen emberek járnak ide, akik szerint ennek a nőnek szar alakja van :D [link]

2018. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi különbözne attól ha lelinkelek egy húsvér nőt ugyan azzal az alakkal , vagy inkább egy ábrát linkelek be ugyan az az alak. És én az alakot kérdeztem ..
2018. okt. 28. 18:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi azt félrenyomtam, nem nagyon szoktam nézni a billenttyűzetet miközben írok és néha megszokásból máshova nyomok.
2018. okt. 28. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:
persze h szép de ha más milyet mutatnál az is szép lenne, lényegében mind1 legyen szép az arca, igényes, meg kedves az a fontos
2018. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!