Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiaknál mi az intimfazon...

Férfiaknál mi az intimfazon divat mostanában?

Figyelt kérdés
Egy kicsit macis alkatú srác milyenre vágja?

2018. nov. 3. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintem nincs divat. Ahogy a barátnőjével megegyezik. PL én nem bírnám elviselni magam csupaszon, meg azt se bírnám elviselni, ha a párom csupasz. Ha akarja, akkor vágja rövidre, de fullra le ne csupaszítsa. Nekem pl úgy tetszik, másnak meg máshogy.
2018. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mármint ahogy a barátnőjével kiegyezik, tehát megbeszélik és eldöntik, hogy ki milyenre szeretné a sajátját, meg a másikét is, és akkor így közösen kitalálják, eldöntik. (A döntésnek nem is muszáj egyeznie, szal úgyértettem hogy megegyeznek, hogy közösen megbeszélik és kitalálják az igényeket felvázolva, hogy kinek milyen legyen. Ki mit szeret saját magán, és ki mit szeret máson.)
2018. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ja meg mégegy,hogy pl énszerintem nem ajánlatos pl "tüskésre" vágni, mert valaki itt kérdezte egyszet, hogy kilyukaszthatja -e a gumit; és valaki beírta alá, hogy igen; szóval annál azért szerintem puhább legyen, tehát hosszabbra legyen hagyva. Kivéve,hogyha olyanra akarod, hogy full szőrtelen, mert akkor nyilván full szőrtelen lesz:)
2018. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet valahogy puhítani a fanszőrt valamivel?
2018. nov. 3. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ van e nőjük vagy nem? Ha nincs borzasztóan elhanyagolják ott lennt! Ha can akkor unszolni kell hogy vágjad már le ezt a bokrot mert nem látni tőle a farkad már! Lábujjköröm ugyanez!
2018. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!