Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg érzékenyebb lesz a...

Tényleg érzékenyebb lesz a mellbimbó piercing után a mell? Szoptatásban gátolhat később? (persze úgy, ha kiveszem az ékszert)

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, és nagyon érdekelne, hogy nektek mik a tapasztalaitok vele így a szúrás után évekkel, ha még nem nőtt be a tiétek.

2018. nov. 3. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Az emberek zöme amúgy meg gusztustalannak tartja :/
2018. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és? :D ez egy rejtett piercing, kizárólag azért szeretnék ilyet, mert nekem tetszik. a páromnak is bejön, más véleménye meg nem érdekel :) majd kiszedem, ha megunom.
2018. nov. 4. 06:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem regota van es meg soha senki akinek mondtam/mutattam nem tartotta gusztustalannak. Vagy imadtak, vagy nekik is volt.


Visszaterve, nem lesz erzekenyebb semmivel se, ugyanolyan erzes mint pl egy fulbevalo. Par honap utan mar termeszetesnek fogod erezni, hogy ott van. Ha kiveszed joval elotte es hagyod begyogyulni akkor nem fog gatolni szoptatasban semmit. Utana ujraszurathatod.

2018. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik!!!!

Csak az első hozzászóló miatt írom.

Igen csak a párod és te látod. Ha titeket ez felizgat akkor hajrá!!!

2018. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem erzekenyebb lett tole, de elotte is nagyon az volt a mellbimbom.

Ha kiveszed, tudsz majd szoptatni, semmi karos hatasa nincsen.

2018. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elején nagyon fáj, és nagyon érzékeny lesz, de a gyógyulás után helyreáll. A szoptatásban nem akadályoz. Van aki bent is hagyja (szilikont vagy műanyagot), de ezt nem javasolnám. Beakadhat, ráharaphat a baba, és le is nyelheti. Ha kiveszed előtte, semmi gond nem lesz. Ha nem szeretnéd hogy benőljön a lyuk és bírja a melled, két szoptatás közt vissza is teheted.
2018. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, drágák vagytok! ♡
2018. dec. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!