Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A pasiknak miért nem jön be a...

A pasiknak miért nem jön be a pixie frizura?

Figyelt kérdés

Sokan azt vallják, hogy egy nőnek legyen hosszú haja, mert az a nőies, sőt, olyanokat is szoktak mondani, hogy a rövid haj egy nőnél gusztustalan, meg, hogy ez kizáró ok, meg, hogy olyannál nem kezdeményeznének soha.

Én sem azt mondom, hogy kivétel nélkül mindenkinek jól áll, de ha valakinek nőies arca, stílusa van hozzá, akkor szerintem eszméletlen vonzó lehet. (Bár nem tapasztalatból, mivel hetero vagyok és lány, de azért mégis van szemem.) Szinte mindenkinek hosszú haja van, szerintem a pixie frizura pont, hogy vagányul kivilágít a megszokottból és kiemeli az arcot.

Igazából, csak állandóan csodálkozom, hogy mi ez az ellenszenv a fiúkban, férfiakban.

Mert persze, van akiknek fiúsan áll, tudni kell viselni, de pl ezek nem vonzóak? (Tudom, hogy ezek mind híres színésznők, de szerintem nem szebbek mint egy nem híres, különlegesen szép nő, szóval...)


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem mindegyik vonzó, nőies, merész és különlegesebb mintha hosszú hajuk lenne. Emellett még aranyosak is. De lehet, hogy csak azért látom így mert nem vagyok férfi.

Most akkor ezek ,,leszbisnek'' tűnnek? Mert ezeket szokták mondani a rövid hajra.


Légyszi valaki segítsen tisztázni ezt a dolgot a fejemben!!

A pasiknak tényleg csak a hosszú haj tetszik? Még akkor is ha az olyan semmilyen? (És még ők mondják, hogy a nőket nehéz megérteni...)


Én még nem mertem vágatni pont emiatt, de gondolkodom rajta, ezért nagyon kíváncsi lennék, hogy hogy is van ez.


Köszi a válaszokat!!



2018. nov. 8. 11:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Alapból a rövidhajat nem szeretem a lányokon...innentől kezdve mindegy a neve.

Elfogadom,de nem támogatom.

2018. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!