Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen hol csinálnak...

Zalaegerszegen hol csinálnak orr karikát?

Figyelt kérdés
Egyszer már csináltattam orr piercinget, de csak pöttyöt csináltak. Aztán egy másiknál próbáltam később kicseréltetni de ő nem tudta, mivel nem volt megfelelő méretben annyira fent lett átszúrva. Most már nagyon szeretnék egy orr karikát de fogalmam sincs ki az aki elsőre azt tenné bele nem pedig pöttyöt. Előre is nagyon köszönöm a választ! :)

2018. nov. 9. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ajánlják elsőre mert nehezebben gyógyul de én pl szóltam hogy karikát szeretnék bele tenni ezért lejjebb szúrta a srác így simán tudtam rakni bele később (aztán kiderült nem áll jól és folyton vadhús nő rajta szóval maradtam a pöttynél...)
2018. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akinél én voltam leszarta, hogy szerettem volna később karikát, baromira fent szúrta át :/ ami jó is lett volna, ha a pöttynél szerettem volna maradni
2018. nov. 10. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!