Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a testalkat...

Szerintetek ez a testalkat nagyon előnytelennek számít?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok szerintetek is? Nagyon taszító ez a lányoknak/nőknek?

188 cm magas és 70 kiló vagyok.

21 éves fiú vagyok.


2018. nov. 17. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Aki szeretné annak tudok képet küldeni.
2018. nov. 17. 15:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Pár centivel vagyok kevesebb, mint Te és ennyi idős koromban 61-62 kg voltam. Vékony voltam. Utána kezdtem inzenzíven edzeni és felmentem 80-82 kg-ra, amit tartok azóta is. Nem késtél le semmiről. A lehetőség megvan neked is.

Szívesen megnézek képet és én is küldök előtte-utána képet, ha kéred.

2018. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Küldheted a képet, úgy könnyebb megmondani. :)
2018. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
küldd :)
2018. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldd.
2018. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Képpel könnyebb, nekem is küldhetsz :)
2018. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vakon nem lehet számok alapján megmondani.

Kérek szépen én is egy képet minimum.


A súly s magasság csak egy dolog, de azt nem látod, hogy az izomszövet, zsír s a csonthalmaz milyen formát vesz fel.


😊

2018. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz válaszolni. Lehet előnyös, és lehet előnytelen, csontozattól is számít.
2018. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Küldj képet ha gondolod.


21 évesen én 192 és 72 kg voltam, bár elég össze vissza ettem, fehérjét se sokat, inkább csak szénhidrátot.


A sport + fehérjedús étkezés megtette a hatását, nem tűnök azóta se ,,kövérebbnek'' viszont izmosabbnak igen, most 23 vagyok és 84 kg.


A sporthoz kezdetben az is elég, ha otthon kb 2-3 hónapon keresztül hetente 5x edzesz kb 15-20 percet, legyen benne főleg fekvőtámasz, guggolás, lábemelések. (3 hónapig csináltam, volt aki már ekkor rákérdezett, hogy edzőterembe járok-e) az edzőterembe mostmár fél éve járok és letagadni se tudom. Ezt javaslom neked is, ha nem vagy szégyenlős, akkor a 2-3 hónapos otthoni edzegetést hagyd ki, én az voltam és tartottam attól hogy soványnak gondolnak majd az edzőteremben, de tévedtem egyébként, nem folglalkoznak mással, tehát amitől féltem, az hiába volt. A testalkatomon már korábban is javíthattam volna ha nem félek valamitől feleslegesen.

2018. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jöhet kép.
2018. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!